Дмитро Пономаренко, фігурант справи про резонансні клістрони до С-300 за допомогою Матіоса намагається зайти в ДБР для можливості саботування слідства?

Дмитро Пономаренко, фігурант справи про резонансні клістрони до С-300 за допомогою Матіоса намагається зайти в ДБР для можливості саботування слідства?
90209 ПЕРЕГЛЯДІВ

Нещодавно, на початку липня в Україні розгорівся гучний скандал пов'язаний із оборонною міцністю нашої держави. Мова йде про вилучення слідчими ДБР надвисокочастотних приладів клістронів у військових частинах протиповітряної оборони 

Наперед зазначимо, що попри кричущу ситуацію із вилученням клістронів(за що винні мають бути покарані), яка фактично завдала удару по обороноздатності України – ДБР рухається в правильному напрямку. Тільки от їхні дії побудили одних із фігурантів незаконних діянь пов’язаних із клістронами виявити неабияке бажання пробратись в ряди все того ж ДБР. Скоріш за все ці люди розуміють, що їхні незаконні оборудки(для прихильників П. Порошенко зазначаємо що їхні діяння могли проводити в обхід тодішнього президента) вже зовсім скоро можуть привести до їх арешту.

І так, ви все правильно зрозуміли мова піде про дійових осіб які наживались на армії ставлячи під загрозу обороноздатність країни, а тепер за допомогою старих зав’язків намагаються потрапити в ряди ДБР для можливого саботування цього розслідування. Та про це мова піде дальше… 

3 липня, під час Години запитань до уряду у Верховній Міністр оборони Андрій Таран назвав такі дії слідчих у військових частинах протиповітряної оборони підривом їхньої бойової готовності.

"На теперішній час та інформація, яку я маю, дозволяє мені зробити такі висновки: неузгодженість дій співробітників воєнної контррозвідки та інших зацікавлених структур призвели до підриву бойової готовності частин протиповітряної оборони, створення можливості витоку інформації, яка належить до грифованої ", - заявив Таран.

Клістрони – це надвисокочастотні прилади, які є одним з основних елементів системи наведення зенітних ракетних комплексів на ціль. Простими словами без клістрона радар мертвийпросто купа металу. Тобто, за його відсутності ворог безперешкодно може завдати удару по всіх потрібних йому цілях.

Заяві Андрія Тарана передували якраз ці самі дії слідчих ДБР, які напередодні провели обшуки в трьох зенітних ракетних бригадах Повітряних сил. Як наслідок – співробітники ДБР склали протокол огляду та вилучили НВЧ прилади (клістрони) і відповідну супровідну документацію в зенітних ракетних бригадах в Одеській області (в/ч А2800),  Херсонській (в/ч А1836) та місті Хмельницький(військова частина А2860).

До речі, ці всі слідчі дії із вилученням клістронів відбувались в той час коли на кордоні з Україною ворог в рамках масштабного військового навчання "Кавказ-2020" проводив свої так звані навчання. Згодом всі клістрони повернуться на свої місця, а в ДБР відзвітували, що ініціювали службове розслідування, щоб з'ясувати правомірність дій своїх співробітників. На цей час їх відсторонили від займаних посад.

Та за цей час ця справа набула колосального резонансу. Як результат, у ЗМІ, соціальних мережах, різноманітних блогах дії ДБР піддалось колосальній критиці. Цю справу тут же почали ототожнювати із пошуком компромату на Петра Порошенко і його команду із закупівель в оборонній сфері. Поясненням цього є те, що клістрони для С-300 можна купити тільки в РФ, що й по суті можливо було здійснено в часи правління екс президента.

Також, на цьому фоні обвинувачення посипались на Міністра оборони Андрія Тарана і на Президента України Володимира Зеленського. У інтернет ресурсах їх практично «розпинали» звинувачуючи мало не в державній зраді. Як Президента так і Тарана закликали піти у відставку…

За всіма параметрами ця резонансна ситуація для Президента Володимира Зеленського має бути справою честі, а тому всі винні, як зі сторони ДБР, так зі сторони осіб що грабували та знищували армію – повинні бути покарані! 

Прихильники Петра Порошенко дії слідчих ДБР розцінюють як пошук компромату на свого лідера. Адже як ми вже зазначали: клістрони можливо було купити в РФ незаконними шляхами, що можливо й відбувалось. Та зараз мова не про це…

Адже в період війни в Україні здійснювались куди більш цинічніші діяння однією ОЗУ в погонах і під прикриттям погонів. Справа в тому, що такий собі громадянин Пономаренко Дмитро Валерійович під кришуванням Головного військового прокурора 2014-2019 років, а перед цим працівника СБУ Анатолія Матіоса здійснювали протизаконні оборудки із клістронами. І найкритичніше в цьому, що часто їх вони навіть не закупляли в РФ – а просто під тиском на керівників військових частин викрадали із місць дислокацій зенітно-ракетних систем С-300. А згодом через підставні фірми реалізовувалось в Міністерство оборони України, точніше у війскові частини де дислокувались С-300.   

Пономаренко Дмитро Валерійович – він же, Дітріх, агент ФСБ із позивним «КАТРЕНКО», був директором ДП СЗТФ «Прогрес», він же агент «Борисфен» і близький друг, соратник вищезгаданого Анатолія Матіоса, фігурант гучних кримінальних справ які успішно «зливаються».

Народився в Полтаві 31.08.1972 року. Закінчив командне зенітно-ракетне училище в Санкт-Петербурзі в Росії. Дальше спеціальну школу №410 ФСБ Росії! Прийняв російську присягу. Отримав свій позивний «Борисфен». До 2002 року служив в ФСБ Росії! Потрапив під кримінальну справу про крадіжку зброї. Перебуваючи в Абхазії воював на боці Росії проти дружнього Грузинського народу. Форма в якій часто його можна побачити мережі інтернет з петлицями – ФСБ РосіїЗгодом втік на батьківщину в Київ, влаштувався на підприємство Міністерства оборони України ДП СЗТФ «Прогрес». Там же засвітився у корупційному скандалі, внаслідок зловживання службовими особами ДП СЗТФ «Прогрес» своїм службовим становищем, яке виразилися в укладенні та оплаті удаваних контрактів з компанією Limited»на суму 120000,00 доларів США, що за курсом НБУ на 07.08.2008 становить 581340 гривень, були протиправно розтрачені державні грошові кошти, що заподіяло матеріальну шкоду державному підприємству на вказану суму, яка в 600 і більше разів перевищує неоподаткований мінімум доходів громадян.

Дмитро Пономаренко, агент ФСБ постійно мав відношення до важливих стратегічних об’єктів оборонно-промислового комплексу України. То як ви думаєте – РФ отримувала від нього секретні дані?!... 

Про протизаконну діяльність Дмитра Пономаренко ми вже писали неодноразово і зараз зупинятись на них не будемо. Приміром із його діяннями частково можна ознайомитись у статті:

Скріншот: сайт politica.com.ua

Також однією із гучних справ де він є фігурантом розкрадань в оборонці і яка за незрозумілих причин гальмується є розкрадання на ДП «Житомирський бронетанковий завод»:

Скріншот: сайт politica.com.ua

Всі ці справи гальмуються через так звану високопоставлену кришу – Анатолія Матіоса, який з Дітріха практично зробив підданого що виконує всі найбрудніші завдання. В них все просто – Пономаренко все провертає, а Матіос за ним підчищає!

До речі, зараз Пономаренко активно пропихають в ДБР, і вже навіть мережу інтернет масово зачищають від всієї інформації яка його розсекречувала як можливого агента ФСБ та злочинця що обкрадає Україну.  

Зв'язок Дмитра Пономаренко із Анатолієм Матіосом. Одним з найцікавіших фактів, який практично безпосередньо, а точніше посередником був Головний військовий прокурор Матіос А.В., пов'язаний з П.Порошенко, була участь у постановці вбивства відомого журналіста Аркадія Бабченко. Правильніше сказати, якого повинні вбити заради піару Порошенко, але і псевдо-виконавець Борис Герман, і псевдо-замовник В'ячеслав Пивоварник не у повній мірі погодилися грати роль ворогів народу. У цій справі Бориса Германа практично знищили: засудили і відтіснили бізнес. А Пивоварника, працівника СБУ під прикриттям Росії просто злили, розсекретили, за що зараз він змушений ховатися в Європі. Тобто, виходить так, що Матіос і «Дітріх» продали державну таємницю заради піару свого тодішнього боса. А чим це не Державна зрада?

Анатолій Матіос використовував Пономаренка часто як «торпеду» по незаконних звинуваченнях. За допомогою ручного «агента-Дітріха» фальсифікувались справи які потрібні були Матіосу для піару. В замін Матіос прикривав (прикриває) Пономаренка у всіх його незаконних діяннях, серед яких можливе виведення із справи Корнієвського, де за всіма параметрами він мав би як мінімум активно ходити на допити!

Та зараз на цією парочкою нависла дуже серйозна загроза у зв’язку із тим що ДБР взялось розслідувати сумнівні постачання клістронів для С-300, до чого вони мають відношення.

За інформацією з відкритих джерел, 27 вересня 2017 року військова частина А-0215 (Код ЄДРПОУ 24981451, 21037, Вінницька область, Вінниця, вул. Стрілецька, 105), отримала пропозиції ТзОВ "Компанія "Промтехмаркет"(ЄДРПОУ 39456765) щодо закупівлі комплекту приладів на суму 82,25 млн грн. Згідно тендерної документації, військова частина А-0215 планує закупити сім комплектів приладів КИУ-43,КГ-3, КУ-137 на суму 82,25 млн грн. Ціна одного комплекту буде становити приблизно 11,75 млн грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Скріншот: сайт prozorro.gov.ua

Ці прилади якраз і є нашумівшими нещодавно клістронами.

В 2012 році військова частина А-0215 закупила два комплекти таких самих приладів за ціною 998 тис грн./шт. Утім, відсутність специфікації не дозволяє порівняти ці дві закупівлі. Станом на 01.05. 2012 року офіційний курс гривні щодо іноземних валют скадав 798. 98 за 100 за 100 доларів США. Таким чином, у травні 2012 року військова частина А 0215 закупила комплекс приладів у перерахунку на іноземну валюту по $125 тис/ шт. У вересні 2017 року, згідно тендерних пропозицій вартість тих самих приладів КИУ-43,КГ-3, КУ-137 зросла до $445 тис, фактично у чотири рази дорожче за попередні пропозиції.

Варто зазначити, що єдиним учасником тендерних торгів було ТзОВ "Компанія "Промтехмаркет". А також примітно, що ТзОВ "Компанія "Промтехмаркет" фігурує у низці кримінальних проваджень.

Та дальше почалось ще цікавіше…

«Компанія «Промтехмаркет» було зареєстроване в жовтні 2014 року на мешканця Харкова Ігоря Пітонова.

Згодом, у березні 2017 року військова прокуратура під керівництвом Матіоса відкрила кримінальне провадження NN42017030220000029, підозрюючи ДП "Луцький ремонтний завод "Мотор" у заволодінні коштами при укладанні угод з ТзОВ "Компанія "Промтехмаркет" на суму 12,4 млн грн. Прокуратура підозрювала, що угоди про постачання обладнання та деталей могли мати безтоварний характер.

Крім того, 15 травня 2017 року по справі N161/7398/17 слідчий суддя Луцького міськрайонного суду В.О. Ковальчук виніс ухвалу в якій йдеться про наступне: фінансово-господарські операції між ТзОВ "Компанія "Промтехмаркет" (код ЄДРПОУ 39456765) та ДП "Луцький ремонтний завод "Мотор" (код ЄДРПОУ 08029701), як кінцевим одержувачем товарів можуть мати безтоварний характер, що може свідчити про наявність в діях посадових осіб ДП "Луцький ремонтний завод "Мотор" ознак привласнення, розтрати або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинених в особливо великих розмірах, тобто, ознак кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст.191 КК України".

Тобто, ТзОВ "Компанія "Промтехмаркет" практично визнавалась такою, що порушує закон. Але ж ця справа була в руках у Матіоса… а він ж не міг упустити такий момент і не використати її у своїх «іграх»… В результаті ця справа і по сьогоднішній день тормозиться де б ви подумали? – так, у Луцьку, тобто у тамтешніх зручних для Матіоса судах… І так, у тому самому Луцьку де Анатолій Матіос і його команда нещодавно через гастроном отримали адвокатські посвідчення. 

Скріншот: сайт politica.com.ua

Остання ухвала була винесена ще 23.12.2019 року Луцьким міськрайонним судом Волинської області про черговий, е-нний доступ до документації у цій справі  ТОВ "Компанія Промтехмаркет", якої (документації) вже скоріш за все не існує.

Ця справа із фігурантом Пітонов Ігор Святославович тормозиться за простих причин, бо нею в тіні управляє Пономаренко Дмитро. І саме цю фірму Пономаренко з Матіосом використовували для своїх незаконних оборудок, однією з яких було бажання збагатитись на клістронах для С-300… Які взагалі під тиском могли бути викрадені в одній із військових частин України.

Для Матіоса і Пономаренка все стандартно: навесні Матіос відкрив кримінальне провадження проти  Пітонова Ігоря Святославовича, яким просто його взяв під ковпак. А дальше справа техніки: Пітонов спокійно і не часто ходить у суди, де знає що його вже прикрили… А в цей час уже Пономаренко використовує його Промтехмаркет в незаконних оборудках і також знає, що Матіос прикриє.

Все ідеально для Пономаренко і Матіоса – їхні прізвища ніде не світяться, а гроші на оборонці все ж пиляються. Щодо Пітонова Ігоря Святославовича, то це що він міг продавати клістрони – це практично нереально, адже їх можна було дістати або у РФ(з якою йде війна), або вкрасти у військовій частині. І перше, і друге він явно не міг провернути. Такі дії можуть вчинити агент ФСБ Пономаренко– купивши в Росії, і Головний військовий прокурор Матіос – натиснувши на керівника військової частини.

Справа клістронів для С-300 зараз в активній розробці ДБР, і це прекрасно розуміють Матіос з Пономаренком, а тому їм важливо щоб інформація про них аж ніяк не виплила, адже можна й на лаву підсудних відправитись… Саме тому зараз Пономаренко не без допомоги Матіоса намагається пролізти в ДБР для можливого саботування справи. Так би мовити Матіос хоче поставити свого агента… а «Дітріху-Катренку-Борисфену» явно не звикати бути агентом чи то країни агресора РФ, чи то Анатолія Матіоса!

Далі буде…

politica.com.ua

Автор: sxemycom
Мої відео