Агент "Дітріх" — місія не здійсненна

Агент "Дітріх" — місія не здійсненна
98248 ПЕРЕГЛЯДІВ

Ми вже познайомилися з «Дітріхом» (Пономаренко Дмитро Валерійович). Отже, в 2016 році, Пономаренко Д. В., агентурне ім’я – «КАТРЕНКО», яке дав йому в ФСБ його куратор Юрашев Володимир Денисович з позивним — «Батя».

Використовуючи свої зв’язки в Оборонці, отримав секретні дані з заводу ПАТ «Завод Маяк» р. в Київ, яке займається виробництвом стрілецького озброєння і деталей літаків зокрема электроспусков, передавачів і тд. І передав їх – Юрашеву Ст. Д. А саме, кількість виробленого зброї і боеприпассов, його реалізація, постачання, закупівлі імпортного озброєння і постачання його в СБУ, прокуратуру, батальйон «Січ», охорону президента, різні військові з’єднання і т. д. Всі дані про пересування автомобілів з озброєнням, поставки озброєння в Туреччину, Судан, Вірменію, Пакистану, Польщі і т. д, серійні номери озброєння, дати виробництва і так далі.

Розробки гвинтівки VPR-308, інформацію щодо оснащення бронемашини «Саксон», різну технічну документацію. До речі деякі стовбури з цього заводу спливали у бойовиків ИГИЛ. Ні для кого не секрет, що Туреччина перепродує зброю терористам.

Також «Катренко» (Пономаренко Д. В.) передавав агента ФСБ Юрашеву Ст. Д. списки учасників АТО, прізвища, адреси, телефони і т. д. В 20-х числах травня 2017р. Катренко передав — Реєстр демобілізованих учасників АТО, осіб звільнених з військової служби — мешканців м. Львова. Катренко радів, називав їх «замурзаними бендерівцями». Тепер ви знаєте хто підставляв наших бійців. Хто їх зливав, зраджував! Справжній зрадник і ворог України – Пономаренко Дмитро Валерійович – «Катренко» – «Дітріх». Список докладаю.

Починаючи з 2008 року, коли власне ще Дмитро тільки починав свою діяльність в оборонній сфері, він познайомився з якимсь Кібенко Павлом Анатолійовичем. Він виявився агентом ГРУ, які працюють в СБУ, який справив вербування. За спогадами самого Дмитра, він не відмовлявся від вербування, а навпаки всіляко сприяв цьому, і докладав зусиль до того, щоб його оцінили дії на самому верху, там в Москві. Тоді то він і отримав свій позивний «Катренко».

Також відомо, що як мінімум, починаючи з 2013 року Катренко мав тісний зв’язок з законспірованим агентом ФСБ громадянином Росії, якимсь Валерою, він же громадянин України Ботвинник Вадим Ігорович з позивним «Місцевий». Отримував і передавав дані через нього до самої революції гідності. Потім «Місцевий» різко зник. Мабуть поїхав до себе Москву. Після чого куратором Пономаренко був призначений офіцер ФСБ — Юрашев Володимир Денисович з яким він працює донині.

Достовірно відомо, що Пономаренко Д. В. в період з 2014 по 2017 рік регулярно отримував грошові кошти на свій VIP рахунок в Приват банку № рахунку/карти — 5363542700200513, від якогось свого покровителя, ім’я якого, на жаль, дізнатися не вдалося. Наскільки відомо акумулювати йому вдалося – 410000 тисяч доларів. Куди пішли ці гроші, здогадатися не складно. Підготовка операцій впровадження, підкуп співробітників оборонних відомств, саботаж, закупівля спецзасобів для ведення розвідувальної і підривної діяльності проти України.

За передачу даних агент ФСБ — «Катренко», він же Пономаренко Дмитро Валерійович, не отримував винагороду, так як робив це з патріотичних мотивів, і корисливої мети не переслідував. Гроші агенту давалися тільки на проведення операцій. Продався Діма відразу як тільки став очолювати «Прогрес», спочатку зливав дані на співробітників ЦРУ які в той час займали перший поверх СБУ. А потім і передавав дані про реалізацію продукції української оборонки.

Після Революції гідності Катренко, допомагав колишнім соратникам Януковича втекти в Росію, тим хто не встиг.

Після початку АТО, Катренко почав активне впровадження в тему війни, регулярно відвідував лінію фронту, заводив нові знайомства, і звичайно, все передавав своєму куратору з ФСБ. Розташування частин, кількість озброєння, пересування військ. Ну, а найголовніше, що він передав, Юрашеву кількість співробітників СБУ, які перебувають у зоні АТО, їх імена, адреси і т. д. Дані до речі, продав йому хтось Крысин.

У статті наведено лише мала частина даних яких вдалося перехопити нашим фахівцям. «Катренко» передав багато інформації за ці роки. Інформація обчислюється безліччю планів, фотографій, позивних, імен, адрес агентів СБУ, ЦРУ, зовнішньої розвідки, розташування частин армії, різні карти, записи телефонних переговорів і так далі.

Що стосується теми Германа, то він просто пішак у грі Германа.

І на останок. «Катренко» – професійний кидала, кинув купу народу, але про це в наступній статті. Там фігурує ім’я нардепа Дрегера, а також іншої «донецької братви», що спеціалізується на автопарках.

До речі у агента Катренко є автомобіль. Побачите не забудьте посигналити.

Toyota land Сгиіѕег 200. р. в. 2008, колір-Чорний, держ. номер — АА0880ЕХ

p.s. Автор статті пише в коментарях. Все що пишеться від імені автора, не його рук справа.

Секретна документація з ПАТ «Завод Маяк» (вже не є секретною)

Автор статті, і приватний детектив – «Марія Федорівна».

ternopil.ukraines.news

Теги: Агент Дітріх,Дітріх,Пономаренко Дмитро Валерійович,ФСБ,Юрашев Володимир Денисович,Завод Маяк,Катренко,агент Катренко,Ботвинник Вадим Ігорович,Прогрес,завод Прогрес
Автор: sxemycom
Мої відео