Коли розумієш що програв: Мер Обухова Олександр Левченко має намір саботувати місцеві вибори

Коли розумієш що програв: Мер Обухова Олександр Левченко має намір саботувати місцеві вибори
54030 ПЕРЕГЛЯДІВ

Ситуація з місцевими виборами на пост Глави Обухівської ОТГ надзвичайно напружена і ще тиждень тому була зовсім непередбачувана, щодо того хто таки очолить місцеву громаду. Та фінішна пряма практично чітко дала зрозуміти, що чинний мер Обухова Олександр Левченко аж ніяк не потрапить на омріяне місце Глави ОТГ.

Напевне розуміючи свою безпорадність, а найбільше те, що народ вже «наївся» його злочинів при владісеред яких  «кришуванння за відкат» незаконних забудовників  вже остаточно не вибере його на посаду Голови Обухівської ОТГ.

Скоріш за все, наразі ще діючий мер Левченко, вирішив скористатись востаннє своїми службовими повноваженнями, які більше можна назвати бажанням саботувати виборчий процес. Тобто мер міста, розуміючи що не виграє виборів – вирішив зробити все для того, щоб вони в результаті були не визнаним, такими що не відбулись. Мова йде про «Розпорядження №369» Обухівської міської ради видане мером Левченко. В даному документі йдеться про те, що від завтра, 00.00 годин, 24 жовтня він накладає обмеження на рух транспортних сполучень по території Обухівської ОТГ.

Таким чином, згідно його розпорядження люди будуть обмежені у можливості добратись до виборчих дільниць та здійснити своє законне право – проголосувати за кандидатів яким віддають перевагу. Підкреслюємо, Левченко – не являється фаворитом виборів, а тому якщо прийдуть усі виборці на дільниці – він фактично втратить всі шанси на перемогу.

За такого розвитку подій, тобто обмеження руху транспорту – у нього є можливість використати методи попередніх років коли ним уже фальсифікувались вибори. Мова йде про так звані «каруселі», які ним використались у 2012 році і «мертві душі» у 2015 році.    

Також, не потрібно виключати й варіант коли через його розпорядження на дільниці не прибуде потрібна кількість людей, що вибори вважались дійсними. І це, зважаючи на те, що багато жителів Обухівщини живе, приміром, в Києві – є цілком реальним.

Це розпорядження – це можливість для Левченко вчергове сфальсифікувати вибори на свою користь, або просто їх зірвати.

До речі, у ЗМІ було опубліковано, що пан Левченко може бути причетний до фальсифікацій і виборів 2020 року. А також була інформація і про те, що чинний мер мав хитрий намір звинуватити іншого кандидата у фальсифікаціях, хоча журналісти це все розсекретили і привели факти які свідчать що команда Левченко банально намагалась очорнити конкурентів.   

Що ж надіємось, що пан Левченко прочитавши даний матеріал все таки схаменеться, і дасть можливість людям зробити свій вибір відмінивши дію виданого ним розпорядження!!!

Пане Левченко, зробіть хоча б на послідок щось хороше для свого народу – дайте людям  можливість вибрати достойного Главу ОТГ!!! 

politica.com.ua

Автор: sxemycom
Мої відео