Банда шахраїв: працівниця Мінюсту Биковська, її чоловік Михайло та Ілля Гзоїм причетні до афер Олега Чеславського?

Банда шахраїв: працівниця Мінюсту Биковська, її чоловік Михайло та Ілля Гзоїм причетні до афер Олега Чеславського?
15039 ПЕРЕГЛЯДІВ

В нашій державі напевне не знайдеться людини яка б зуміла конкурувати з Олегом Чеславським за кількістю проектів у сфері журналістики та ІТ-технологій. Правда акцент тут лише на слові «кількістю», адже якщо взяти до уваги якість – то її просто НЕМАЄ! Кожна доросла людина та навіть школяр, без особливих аналітичних зусиль з легкістю зроблять висновок: його творіння важко назвати повноцінними проектами! Розрекламовані самим Чеславським «Спільно»«Київський міський блог»Smart IDFondomСпільноДіяЦентр експертів "ICC Ukraine"Advertising Mediarobot.redВсеукраїнський Громадський БюджетMedia Teenzі . т . д. – це всього лиш «мильні бульбашки які лопають одна за одною». У більшості цих проектів уже навіть сайти неактивні. Крім того, наявним доказом, що ці проекти нічого собою не являють – є один і то й же, спільний номер телефону. Зрозуміло, якщо б проекти були дієві і затребувані – то аж ніяк по одному номеру не можна було б вирішувати щоденні справи!!!

АЛЕ ДЛЯ ЧОГО ОЛЕГ ЧЕСЛАВСЬКИЙ СТВОРЮЄ ЦІ ПСЕВДО-ПРОЕКТИ, ЯКЩО ВОНИ ПРАКТИЧНО НІЧОГО СОБОЮ НЕ ЯВЛЯЮТЬ ТА НЕ НЕСУТЬ ЖОДНОЇ КОРИСТІ ГРОМАДІ???

ВІДПОВІДЬ ДОВОЛІ БАНАЛЬНА – ЗАРАДИ ПЕРСОНАЛЬНОГО ЗБАГАЧЕННЯ ШЛЯХОМ ВИДУРЕННЯ КОШТІВ НА ПРОЕКТИ У ДОВІРЛИВИХ ГРОМАДЯН ТА ОРГАНІЗАЦІЙ.

Олег Чеславський роками створює собі фейкову біографію великого спеціаліста у сфері ІТ-технологій, провідного журналіста та громадського діяча. Він приписує собі неіснуючу співпрацю із цілим рядом як українськими, так і закордонними організаціями, незаконно використовує державні символи та адреси державних установ. Так, приміром на початку листопада журналістами нашої редакції було викрито шахрайство: сайт «Київський міський блог» він подавав суспільству як платформу КМДА, незаконно використовував Герб міста Київ та адресу мерії міста.

Скріншот: сайт politica.com.ua

Зрозуміло, що як би не розхвалював та не піарив себе Олег Чеславський - без допомоги солідних друзів видурювати гроші на фейкові проекти не під силу навіть такому бравому «фейко-розпилювачу» .

Заступник начальника відділу політики публічних закупівель департаменту сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Биковська Ірина Борисівна, її чоловік - Биковський Михайло Вікторович, а також Віце-президент з питань міжнародного маркетингу ICCUkraine (Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати) Гзоім Ілля Володимирович – активно допомагають Олегу Чеславському знаходити нові цілі для отримання коштів на чергові псевдо-проектиТобто, допомагають одурювати людей заради персонального збагачення.

Для своїх цілей Гзоім Ілля Володимирович та Биковський Михайло Вікторович 9 вересня 2019 року створили разом із Олегом Чеславським - "СМАРТ АЙ ДІ ТЕХНОЛОДЖИ" (Код ЄДРПОУ43227066)

Скріншот: сайт opendatabot.ua

Гзоім Ілля Володимирович являється Віце-президентом з питань міжнародного маркетингу Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати.

Скріншот: сайт iccua.org

ЦЕ ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ICCUkraine І ЗНАХОДИТЬСЯ ВІН ЗА ІНТЕРНЕТ-АДРЕСОЮ iccua.org

А ЦЕ РОЗДІЛ ДЕ ЗАЗНАЧЕНІ РАДНИКИ, СЕРЕД ЯКИХ - Гзоім Ілля, АЛЕ НЕМАЄ – Олега Чеславського…

Скріншот: сайт iccua.org

А ТЕПЕР ГЛЯНЕМО НА ІНШИЙ САЙТ, ЦІЛКОМ СХОЖИЙ – АЛЕ ІНШИЙ! СТВОРЕНИЙ УЖЕ ОЛЕГОМ ЧЕСЛАВСЬКИМ! ВІН ЗНАХОДИТЬСЯ НАВІТЬ ЗА СХОЖОЮ ІНТЕРНЕТ-АДРЕСОЮ icc.org.ua

І ТЕПЕР ГЛЯНЕМО В РОЗДІЛ РАДНИКИ НА САЙТІ ЧЕСЛАВСЬКОГО:

Скріншот: сайт icc.org.ua

 

А ТУТ ОЛЕГ ЧЕСЛАВСЬКИЙ УЖЕ ЗАЗНАЧЕНИЙ як - радник з питань цифрової трансформації

ЩО ЦЕ І ЯК РОЗУМІТИ??? НЕВЖЕ ЦЕ ТАКЕ Ж ШАХРАЙСТВО ЯК І З «КИЇВСЬКИМ МІСЬКИМ БЛОГОМ»?

НАРАЗІ СТВЕРДЖУВАТИ НЕ БУДЕМО, АЛЕ ОБОВЯЗКОВО ВИЯСНИМО!!! КРІМ ТОГО, ДО ЦЬОГО МОЖЕ БУТИ ПРИЧЕТНИЙ - Гзоім Ілля Володимирович.

В загальному, пан Гзоім наразі активно долучився до створення псевдо-платформ Чеславського. Адже зважаючи на мало-ефективність його проектів – навряд, що сайт icc.org.ua (Чеславського) принесе якусь користь Українському національному комітетові Міжнародної Торгової Палати. Але кошти то на нього витрачені і осіли давно у кишенях Чеславського, і можливо Гзоіма

Щодо Михайла та Ірини Биковськихто за допомогою Заступниці начальника відділу політики публічних закупівель департаменту сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України – Олег Чеславський може вільно ставати першо-утримувачем тендерів у сфері ІТ-технологій. Та можуть бути ситуації, коли тендери навіть не оголошуючи – віддають на користь Чеславського, Биковського та Гзоіма...

Якщо в загальному, то бачимо, що із цих осіб утворилась «непогана» команда яка на протязі довгого періоду просуває один за одним свої псевдо-проекти.

Також варто звернути увагу й на декларацію Ірини Биковської, в якій уже стандартно для чиновників високого рівня вкрай мало задекларовано майна. Квартира у 59,9 кв. м. зареєстрована на просторінню особу, автомобіль ВАЗ  21063,  1987 року випуску - на чоловіка. Грошових заощаджень - сукупно трохи більше 10 тис. доларів і майже 9 тис. грн на двоїх. А також заробітня платня Ірини Биковської в Міністерстві -389143 грн, і 470 871 грн – дохід чоловіка від підприємницької діяльності.

Чесно говорячи, доволі сумнівна декларація: без житла та із авто ВАЗ 21063 при доході більше 860 тис. грн… До того ж у декларації не вказане спільне із Чеславським і Гзоімом ТОВ "СМАРТ АЙ ДІ ТЕХНОЛОДЖИ".

По всій видимості: Олег Чеславський, Ірина та Михайло Биковські, а також Гзоім Ілля створили доволі цікаву та продуману схему «розводу та кидалова» людей й організацій на чималі суми коштів. Олег Чеславський за допомогою вищезгаданих осіб отримує замовлення на проекти, які в результаті виконує лише для «відводу очей», тобто практично ніяк. І як довго це ще буде продовжуватись???

Автор: Кирило Петров


Редакція не несе відповідальності за зміст опублікованих повідомлень інформаційних агентств та реклами. Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. 

Автор: sxemycom
Мої відео