Гуртожиток, скандали, викладачі та коханки. Як ректор Наталія Лазаренко заробляє на проживанні та оренді

Гуртожиток, скандали, викладачі та коханки. Як ректор Наталія Лазаренко заробляє на проживанні та оренді
72434 ПЕРЕГЛЯДІВ

Гуртожитки вінницького педагогічного університету часто в гущі скандалів. Умови для проживання жахливі. Немає гарячої води та елементарних душів.

Студентів без пояснень вишвирюють з гуртожитку, хоча беруть гроші за проживання наперед.

Кришує це все та “стриже лівак” ректор Наталія Лазаренко. Вона ж через підставних осіб здає в оренду приміщення комерційним фірмам без звітності про орендну плату.

ВДПУ - чорна корупційна дірка

Для початку наведемо декілька коментарів з освітнього порталу education.ua, які студенти залишили під сторінкою вінницького педагогічного університету. Правда вражає...

1. Побори за гуртожитки - окрема тема. Беруть багато - не роблять нічого. Ніякого ремонту, ще й в доповнення вимагають гроші на труби, унітази і все інше, а в заключенні абсолютно нічого не роблять. Гуртожитки жахливі! Студенти бояться комусь щось сказати, бо їх постійно залякують.

2. Спочатку нас виселили з гуртожитку (без жодних документів і постанов) в середині березня, а зараз сказали, що за ті місяці гроші не повернуть. ВДПУ - чорна корупційна дірка.

3. Коли пишеш заяву на гуртожиток, то приклади до неї, будь ласка, 200 грн. І номер кімнати можеш не писати: в одній кімнаті зробив ремонт, то й в іншій зробиш, не розвалишся.

4. Зупинюся ще раз на гуртожитках. В рік платиш 4000 за гуртожиток, потім постійно на ремонт, потім на благоустрій. А живеш на купі, пишеш на колінах, бо немає де поставити стіл, в вікнах величезні щілини, зимою дуже холодно. Води гарячої немає і не буде, але можеш за свої гроші ставити бойлер.

То куди ж діваються ті 4000 з людини?

Гуртожитки - обличчя університету, який очолює Наталія Лазаренко. Та розсадник корупції

Як нам підтвердили педуніверситетські джерела, у березні цього року студентів дійсно викинули на вулицю. Без пояснень і будь-яких документів. На прохання повернути гроші адміністрація вишу розвела руками.

Гуртожиток — місце заробітку

Гуртожиток, який знаходиться поруч з університетом, не може вмістити всіх студентів. Не вистачає приблизно 1200 місць.

Комп’ютерний клуб - ліві гроші для Наталії Лазаренко від оренди?

Студенти вимушені знімати квартири або кімнати у вінничан у той час, як… в гуртожитку приміщення здаються під оренду. І робиться це без укладання договорів про оренду. Про це повідомив редакції співробітник університету, який попросив не публікувати своє прізвище через неминучу розправу з боку Наталії Лазаренко. 

“В гуртожитку №4Б є перукарня. Вона працює без будь-яких документів про оренду приміщення. Звісно, гроші платять вони справно, і це не 100 гривень. Але платять не на розрахунковий рахунок університету, а напряму в кишеню ректору Наталії Лазаренко”, — стверджує співробітник університету.

Також чоловік каже і про те, що в іншому гуртожитку №3 теж здаються приміщення під бізнес. Одне під комп’ютерний клуб, а інше - під LogoClub. Але чи і з ними є угода про оренду, — чоловік просить розібратися вже департамент освіти у Вінницькій області і відповідні правоохоронні органи.

Дитячий LogoClub також має стати об'єктом перевірки правоохоронними органами. Чи тут також краде Наталія Лазаренко?

Студенти ремонтують, а живуть... викладачі з коханками

З коментарів на сайті education.ua стало відомо, що студенти платять за проживання в гуртожитку чотири тисячі гривень на рік. А ще вони роблять у кімнатах ремонти, вставляють вікна, міняють каналізаційні труби, фарбують тощо. А потім ці витрати записують як ті, які були проведені з бюджету університету.

“Я зробив ремонт у своїй кімнаті два роки тому. Через рік мене «попросили». Сказали, що можу поселитися в іншій кімнаті. Але я ж зробив ремонт! На це комендант сказала, що можу валити на всі чотири сторони, і якщо, мовляв, такий розумний, то мені потрібно зняти квартиру і «качати» права там. Я так і зробив. Але цікавий і той факт, що наче у моїй кімнаті поселили якогось співробітника університету, — пише студент Олександр.

Журналісти вирушили до університету та зустрілися ще з одним викладачем. Він підтвердив слова про те, що в гуртожиток поселяють викладачів. І поселяють в кімнати, де зроблений гарний ремонт. При цьому виявився ще один дуже пікантний факт…

“В гуртожитку живуть викладачі. Це так. І живуть навіть ті, хто має власні квартири. Це, наприклад, начальник відділу охорони Ігор Попик і завідувач Мистецьким центром Олександр Біцюк. Останній, до речі, живе в гуртожитку з коханкою-студенткою, хоча має дружину і двоє діток, - розповів наш співбесідник. - Ой, про нього можна говорити багато. Він постійно в запої і може навіть в університет прийти в алкогольному сп’янінні. Але ректор Наталія Лазаренко його не вижене. Тому що він разом з проректором Людмилою Бровчак регулярно носять для неї гроші, які заробляють, без документів здаючи в оренду актовий зал для концертів”.

Відомо, як використовуються інші приміщення. Спортивна зала віддається для проведення змагань. Але ніяких договорів про короткострокову оренду ніхто ніколи не бачив, адже, ви ж розумієте, їх не існує. 

“А ще у старому приміщенні, яке має примітку “аварійне”, заступник декана факультету математики, фізики і комп’ютерних наук Дмитро Коломієць організував виробництво меблів, - додає викладач. - Там цілий цех! А прикриває це тим, що там начебто проходить виробнича практика. Звісно, якісь гроші він також відстьогує Наталії Лазаренко. Ось такий бізнес на державі!”.

Питання до правоохоронців - це приватне кафе на території університету. Кажуть, що його “бізнесує” проректор. Це при тому, що столову для студентів було закрито.

Поки редакція готує інформаційні запити до Міністерства освіти та особисто до ректора Наталі Лазаренко щодо порушених у статті питань, звертаємося до керівництва правоохоронних органів Вінниччини негайно провести перевірку щодо можливого незаконного збагачення ректора Наталії Лазаренко та порушити кримінальні справи.

Як повідомляли ЗМІ, у вінницькому педунівері знущалися над студенткою та знімали відео

Сергій Замостянський

Джерело ОРД-02

Теги: Вінницький педуніверситет, Наталія Лазаренко, Гуртожитки, оренда, підставні особи, ВДПУ, студенти, викладачі, адміністрація, Ігор Попик, Олександр Біцюк
Автор: sxemycom
Мої відео