Олександр Райський та Юрій Захаров – від цієї «солодкої» парочки шахраїв постраждали чимало людей. Хто у них на черзі, можливо саме ви?

Олександр Райський та Юрій Захаров – від цієї «солодкої» парочки шахраїв постраждали чимало людей. Хто у них на черзі, можливо саме ви?
60671 ПЕРЕГЛЯДІВ

За часи Незалежності наша держава бачила чимало різнобічних осіб які протягом тривалого часу вчиняли і вчиняють злочини проти суспільства. Та на цьому тлі, без перебільшення особливою цинічністю вирізняються двоє шанувальників незаконного збагачення нашими з вами коштами, і це : Олександр Олександрович Райський та Юрій Олексійович Захаров. Від цієї «солодкої» парочки шахраїв постраждало чимало людей, та для них – життя і доля нас з вами жодної цінності не мають, адже для них в насолоду їхня діяльність що приносить в українські сім’ї горе.

Олександр Олександрович Райський, він же Каримов Олександр, «Саша Борода»  народився 27.07.1983 року в місті Васильків Київської області та ще з ранніх років мав проблеми із Українським Законодавством. Так, уже в 17 років він був затриманий правоохоронцями згідно порушення частини 1 статті 126 КУпАП - керування транспортним засобом особою, яка не має при собі або не пред`явила для перевірки посвідчення водія відповідної категорії, реєстраційного документа на транспортний засіб, а також поліса (договору) обов`язкового страхування. Також в цей час, а це ж всього 17 років, ним було порушено частину другу статті 289 Кримінального кодексу – незаконне заволодіння транспортним засобом (частина 2: дії, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, або поєднані з насильством, що не є небезпечним для життя чи здоров'я потерпілого, або з погрозою застосування такого насильства, або вчинені з проникненням у приміщення чи інше сховище, або якщо вони завдали значної матеріальної шкоди). Та злочини вчинені в неповнолітньому віці не стали для нього уроком, адже вже у 18 років за ним числилось 2 шахрайства і 1 грабіж у Харківській області. 

Олександр Райський

В 19 років знову порушення Закону, цього разу  КУпАП Стаття 122-2. Невиконання водіями вимог про зупинку. А дальше в 20 років все продовжилось, і уже стандартно за попередні роки – КУпАП Стаття 122 і Частина перша статті 126 КУпАП. Що ж сказати – полюбляв молодий чоловік порушувати Закон. Як висновок в додаток у цих же 20 років, а це у 2003 році:  14.05.2003 - затверджено обвинувачуване  заключення  та справу спрямовано прокурором до суду згідно  ст. 232 КПК УКРАЇНИ. Але і це була лише розминка, адже 10.09.2003 року Олександра Райського було оголошено у державний розшук за підозрою у скоєнні злочину згідно частини 3 Статті 186 ККУ - Грабіж, поєднаний з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдав значної шкоди потерпілому.

В подальшому житті Олександр Райський познайомився із Юрієм Захаровим, і вже разом вони вчиняли злодіяння проти українців, але вже менш відкритими методами, та про це дальше…

Зараз же варто додати, що в 2019 році громадянин Райський шахрайськими методами із проникненням в будинок до жителів міста Києва викрав чималу суму коштів. А вже на початку 2020 року – вчинив хуліганські дії за ч.1 ст. 296 КК України - хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом. За цією справою відкрито кримінальне провадження де його підозрюють у спробі підпалу будинку де знаходились люди, зокрема малолітні діти. 

Варто підкреслити, що наразі Олександр Райський підпрацьовує водієм таксі у місті Київ, а це може мати дуже плачевні наслідки для пасажирів яких він перевозить! Адже часті ним порушення правил водіння автомобіля можуть нести пряму загрозу пасажирам, і це далеко не все… Адже Райський легко входить в довіру громадянам і може вивідати дані про статки своїх пасажирів які в мить перетворяться на потенційних жертв, плюс до цього всього – приїзд за адресою проживання дає йому всі передумови для можливого вчинення злочину по заволодінню майном та грошима людей яких він перевозить. Тому, добре запам’ятайте цю особу і ще краще подумайте перед тим як сідати до нього в авто, адже хто знає – чи не станете ви замість пасажира – його жертвою???

Юрій Олексійович Захаров, він же «Аркадій Горошкін». Його офіційне кримінальне минуле явно слабше за Райського, але його аж ніяк не потрібно вважати слабшою ланкою у цій парі. Захаров більш обачний і хитріший, що й позволяє здебільшого йому уникати зустрічей з правоохоронцями, хоча в житті часто отримував «на горіхи» від своїх жертв яких він одурив шахрайськими методами. Саме Юрій Захаров у цій парі є своєрідним мозком спланованих дій по одуренню людей.

Юрій Олексійович Захаров на перший погляд маловідома постать, але перший погляд часто, як і в цьому випадку, є оманливим, тому що по факту він – «кіллер», що на пару із Райським знищили чимало людей. Захаров є жалюгідною та мерзенною істотою, своїм жертвам в очі не дивиться, а – цинічно, повільно та з великою насолодою крок за кроком вбиває їх інформаційно. Приблизно 15 років тому він почав втілювати у життя свій кривавий чорний бізнес: створює сайти, здебільшого інформаційні, дальше збирає і розміщує компромат на людей, і на фінішній стадії – вимагає у своїх жертв гроші за зняття матеріалу. А коли ті починають платити, то це й же або схожий матеріал як гриби з’являється на інших його сайтах і відповідно суми зростають. В кінцевому результаті його «клієнти» розуміють – це може тривати вічно, та все ж , більша частка готові платити і платять довгий період допоки їх кат не знайде нову, більш грошовиту жертву.

Тариф Захарова коливається відповідно до статусу персони і стартує від 200 доларів США за зняття із одного сайту, хтось багатий подумає, що 200 $ це малі кошти… Та  сайтів в нього ой як не мало – це раз;  з кожним платежем ціна зростає – це два; а три – це те що, менше як 1000$ його «послуги» нікому не обходились, а переважно з одної особи він знімає в середньому 5000-8000 доларів. Звісно, левова частка людей в яких він вимагає гроші явно не білі та пушисті, але й він - точно не Робін Гуд. Крім того, величезна кількість запущеної ним інформації є брехнею, видуманими фейками для вимагання грошей. Як результат, через його злочинну діяльність багато людей втратили посади, сім’ї, здоров’я та навіть життя…   

Від його клієнтів-жертв ми отримали багато фактів про його злочини, які вже направили у правоохоронні органи, і згідно яких проти нього з дня на день буде відкрито кримінальне провадження. Та до того дня в цій статті публікуємо дані, для унеможливлення одурення його енної жертви.

І так: тел.. 0970141455, 0676929255; ел. пошти: [email protected] ua.com[email protected][email protected][email protected], сайти hpib.life/politclimat.com/politcompromat.info/, та ще цілий ряд інших;  номер карти на яку здебільшого вимагав платіж: 5168 7572 8710 8494

Тепер трохи біографічних даних про Юрія Захарова.

Народився і виріс не в Білорусі, як він пише і говорить всюди - а в Луганській області. У школі був замкнутим в собі, через що терпів постійні знущання від однокласників. У старших класах практично не мав друзів. Як говорить один з однокласників Юрія, останній неодноразово був помічений в «стукацтві», за що ще більше віддалився від однолітків. За словами самого Захарова, він має вищу економічну освіту, хоча насправді закінчив КПІ. В різний час працював в органах внутрішніх справ і кримінальної - виконавчої системи.

З міліції був звільнений за отримання хабара. Уникнув кримінальної справи завдяки своєму безпосередньому начальнику, який поклопотався за нього. Потім довелося відправитися до Мінська і зробити собі документи громадянина Білорусі. До речі, про свого екс начальника Юрія надалі розмістив серію брехливих матеріалів, за зняття яких потім отримав гроші. Зі стін виправної колонії в Барановичах був звільнений за власним бажанням. Це офіційна версія. Але, є і неофіційна версія звільнення. Як повідомило нам джерело, який до цього дня працює в Барановицькій колонії, Юрій Захаров був звільнений з-за гей - скандалу, який керівництво колонії не захотіло виносити на люди. Захаров мав інтимні стосунки з товаришем по службі. Керівництво колонії прийняло рішення звільнити «закохану парочку» за власним бажанням, щоб не ганьбити честь мундира інших співробітників виправної установи. Після гей-скандалу вчорашній псевдо-фінансист втік в Україну, до Києва, і вирішив з головою зануритися в журналістику і видавничий бізнес. Для цього за підробленими документами громадянина Білорусі зробив собі фіктивну довідку на тимчасове проживання, і одружився на Іванченко Олександрі Василівні, 16.03.1988 року народження (тепер Захарова).

Захаров Юрій прославився і тим, що за гроші Януковича, через колишнього Міністра аграрної політики Ігоря Швайку організовував фінансовий майдан, яким намагався зняти Гонтареву з роботи, прикрився Рабиновичем наосліп, а зараз на стороні опозиційного блоку і Порошенко мочить команду Зеленського.

У цій зв’язці Захаров-Райський працюють уже дуже довгий період: за Захаровим вся функціональна робота по чорних матеріалах, а Райський в свою чергу виконує роль силової підтримки та зв’язкового із жертвами та іншими, такими ж жалюгідними інтернет-вимагачами й шахраями.

Так приміром, зараз він активно працює в парі з іншим здирником Олегом Чеславським, який видає себе за великого історика і реформатора, та який активно «мочить» КличкоФірташаЗеленського на своїх смітниках, особливо на сайті fakeoff.org

Скріншот: сайт politica.com.ua

Дружба Райського-Захарова із Олегом Чеславським доволі міцна, адже їх поєднує одна мета – знищувати людей і вимагати в них кошти.

Фото: Олег Чеславський та Олександр Райський

От така то «солодка парочка» Олександр Райський та Юрій Захаров… Якщо Ви уже стали жертвою цих людей звертайтесь у правоохоронні органи. А якщо ще ні – то будьте обережні, адже від цих шахраїв постраждало чимало людей, і можливо на черзі у них - саме ви…

vse.media

Автор: sxemycom
Мої відео