Кілерство імені Олекси Юрченко: українець під маскою любові до держави за «30 срібняків» знищує побратимів

56921 ПЕРЕГЛЯДІВ

В період війни із російським окупантом в нашій державі з новою силою рушила хвиля патріотизму. І саме завдяки небайдужим до долі нашої країни громадянам цинічний ворог був відкинутий від просування в глиб наших земель. Безперечно,  внесок кожного із героїв є неоціненним і ми вдячні за їхню мужність і нескореність. Та, прикро, але змушені констатувати, що останнім часом є багато цинічних нелюдів які стараються спаплюжити подвиги наших героїв. А ще гірше, що ціна таких їхніх дій — «30 срібняків». Вони як «Іуда» готові за криваву платню вбивати своїх співгромадян, наших героїв, які своїми грудьми стали на заваді масштабного знищення України.

Одним із найжорстокіших і найпідспніших ворогів для наших воїнів виявився не російський окупант, а свій співгромадянин —  Юрченко Олексій Васильович, який є керівником  ГО «СПІЛКА ЗАХИСТУ ПРАВ УЧАСНИКІВ АТО». Крім того входить до ХРИСТИЯНСЬКОЇ  РЕЛІГІЙНОЇ ГРОМАДИ НА ЧЕСТЬ СВЯТОГО ЮРА ЗМІЄБОРЦЯ У ДАРНИЦЬКОМУ РАЙОНІ М.КИЄВА і до  ДНІПРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПАРТІЇ “РЕФОРМИ І ПОРЯДОК”. До цього всього слід ще додати, що у далекому 2007 році Юрченко Олексій  Васильович, 1979  року   народження,  будучи членом Громадянської партії   “ПОРА” балотувався у народні депутати на позачергових Парламентських виборах. Але провалився із тріском як і його партія.

Він, маючи честь спілкуватись із героями  вирішив на них банально наживатись. Олекса за допомогою показових псевдо відстоювань національних ідей ховає реальну істину, і це аж ніяк не патріотизм. Насправді, ним управляє банальна ідея наживи, розширення своїх бізнес проектів і на заказ за гроші знищення інших людей, в першу чергу — тих які йому довіряють.  Цей «безхребетний» псевдо-націоналіст немає нічого святого за душею, а точніше душі то в нього немає. Використовуючи своє становище і довіру героїв, що повернулись із фронту незаконними методами старається заволодіти їхнім майном. Так, однією із найпоширеніших схем є відчуження земельних ділянок які наші патріоти отримали своєю кров’ю. Всі ми знаємо, що бюрократія в країні є нещадною навіть і до тих хто повернувся із лінії фронту, а тому більшість воїнів шукають посередників які б змогли пришвидшити отримання хоч такої мізерної, але подяки від держави у вигляді шматочка землі. Кожен з нас неодноразово чув мрійливі історії воїнів про побудову власного житла, ведення маленького господарства, щасливих дітей на чесно зароблені кров’ю землі.

Та, ще більше ми чули історій як такі їхні мрії обривають покидьки, що втершись в довіру цю землю відбирають. Саме по такій схемі вже давно здійснює свою брудну діяльність і Олекса Юрченко. Будучи керівником ГО «Спілка з прав захисту учасників АТО» він пропонує   потрібну допомогу, та в результаті воїн свого клаптика землі не отримує. Адже, за накатоною схемою ця земля  переходить до сторонніх осіб. І в кращому випадку, мрійливий герой отримує кілька гривень, хоча  в більшості випадків взагалі нічого. Юрченко користуючись довірою просить підписати документ, що воїн дає повноваження вести справи по його участку третім особам, які вирішивши всі питання повернуть  вже готовий документ на право власності. Та по суті в цей час участок змінює власника ще кілька разів, і в кінцевому результаті одурений герой  залишається ні з чим. І ніякі оббивання чиновницьких порогів ніяк не змінюють  ситуації. Більшість обшуканих здаються, адже цей ворог набагато цинічніший і зброя його не автомат, а мова про чесний бій закрита. Та є й ті , що зібравши всі сили піднімають пресу і не байдужих, але для таких відчайдушних борців у Юрченка є повний арсенал «зброї» : шантаж розплатою над рідними, запуском масштабної фейкової кампанії по інформаційному вбивству, а до найстійкіших — застосовує гоп-компанії. Часто, бувало що йде воїн додому до сім’ї, а по дорозі після «роз’яснень» йому небайдужі змушені викликати швидку.

Та найприкрішим є те, що більшість із потерпілих не звертаються до правоохоронних органів. Адже їм настільки все «чітко» розтолковують що вони розуміють — даний ворог є набагато гірший того з яким стикались на фронті. От таким цинічним і кривавим методом  збагачується Олексій Юрченко. Та, знаємо, що рано чи пізно і він поплатиться за свої злочинні діяння. Адже, зло завжди знаходить своє покарання. Крім того, за його діяльністю вже спостерігають правоохоронці і при одній із оборудок йому одінуть браслети, звісно, якщо скоріше комусь із самих одурених воїнів не увірветься терпець… А в цій ситуації — дорога прямо в пекло….

Автор: sxemycom
Мої відео