Найкращі йдуть із життя надто рано. Сьогодні помер гравець золотого складу “Динамо”

Найкращі йдуть із життя надто рано. Сьогодні помер гравець золотого складу “Динамо”
97372 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні вся Україна пережила велику втрату. Кожен, хто дійсно любить футбол може зрозуміти, чому найкращих забирають так рано. Адже вони роблять найбільший вклад у розвиток людства.

Сьогодні від нас пішов колишній футболіст київського “Динамо” Петро Слободян. Він був одним із учасників золотого складу цієї команди у сімдесяті роки минулого століття. Увесь клуб переживає тяжку втрату. Адже у свої 68 років, він хоч і не грав, проте багато чого міг ще навчити наших початківців.

Кар’єра футболіста була вражаючою. Разом з "Динамо" він вигравав Суперкубок УЄФА (1975) і двічі чемпіонат СРСР (1975, 1977). Його гол у ворота мюнхенської "Баварії" вивів український клуб до півфіналу Кубка чемпіонів 1976/77. І це лише мала частина того, що він встиг зробити за свою футбольну кар’єру.

За київську команду він грав лише п’ять сезонів, проте за цей час встиг провести понад сто матчів. Через стан здоров’я та травми, які він отримав під час ігор, йому рано довелось піти із великого спорту. Він став викладачем київського університету імені Т. Г. Шевченко.

Проте колишніх спортсменів не буває, усі вони назавжди залишаються гравцями. Тож Петро Слободян був двічі тренером команди “Оболонь”. Він довів її до елітного дивізіону українського футболу у 2001 році. А у 2020-му указом президента йому було присвоєно орден за заслуги II ступеня.

Президент “Динамо” співчуває родині. Його сердце щемить від болю, адже нас покинув не просто видатний футболіст. Единий, якого Лобановський забрав із “Дніпра” з собою. Сьогодні від нас пішов найкращий чоловік. Який багато чого зробив для розвитку нашої країни.

Мої відео