Навчання у період карантину: що змінилось, і чи готові ми до таких змін?

Навчання у період карантину: що змінилось, і чи готові ми до таких змін?
90743 ПЕРЕГЛЯДІВ

Карантин застав весь світ не готовим. Та й хто б міг подумати що у двадцять першому сторіччі ми знову повернемось до такої ситуації. Але в березні держава була вимушена відправити всіх на 3 тижневий карантин, який мав закінчитися одразу після закінчення холодів. Проте хвороба виявилась підступнішою, і всім нам довелось адаптуватись до умов, які диктує час.

Спершу всіх перевели на дистанційне навчання. Це було досить складно, адже ані учні, ані вчителі не були готові до такого. Проте їм довелось швидко вчитись проводити уроки онлайн. Комп’ютери та смартфони стали вже більше, ніж частиною нашого життя. Тож тепер наші педагоги вміють не лише користуватись онлайн-платформами, а й організовувати роботу так, щоб учні могли вивчити весь матеріал без проблем і не відволікаючись.

Що ж стосується ЗНО та ДПА, то питання вирішили наступним чином. ДПА скасували зовсім. В графі з ДПА було написано “звільнено”. Тож жодних шкільних іспитів не було. ЗНО провели у звичному режимі. Всім поміряли температуру та саджали на відстань 1,5 метри один від одного. Багато хто жалівся, що серед літа сидіти в масці, це якийсь жах, проте випускники вже все склали.

Крім того, всіх засмучує те, що тепер ані випускних, ані святкових лінійок немає. Школи намагаються уникати великого скупчення людей, тож батькам вхід до школи заборонили. Що нас чекає, коли ми повернемось з канікул поки що невідомо. Адже це залежатиме від кількості хворих. А зараз всі діти просто чекають, поки Дід Мороз принесе їм подарунки. Це ж набагато цікавіше за уроки.

Що до того, що буде з ЗНО і ДПА цього року поки невідомо, проте всі сподіваються, що навесні все стане кращим. І що ми всі зможемо повернутись до рідних навчальних закладів. Проте, можливо, тотальний локдаун усе виправить і ми забудемо про пандемію, як і про все те, що перемогло людство.

Мої відео