В Румунії було проведено особливий захід присвячений творчості нашого земляка!

В Румунії було проведено особливий захід присвячений творчості нашого земляка!
140974 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні в Румунії Карашсеверніська філія Союзу українців Румунії вирішила провести культурний захід. Його присвятили життю та творчості видатного українського письменника – Степана Ткачука. Він був пречудовим поетом та ще кращим перекладачем. Багато з його робіт зберігаються бібліотеках всієї України.

Всі учасники заходу добре знайомі з його творчістю. Вони обговорили всі найцікавіші аспекти його життя, які відбились на творчості чоловіка. Іван Лібер підкреслив, що внесок Ткачука до української та румунської літератури та культури переоцінити неможливо. В його віршах живуть неймовірні історії, які містять в собі культурні легенди. А яка нація живе без легенд?

Впродовж заходу учасники начитались віршів, наспівались пісень, які складаються з віршів Ткачука, покладених на музику. Та змогли з однодумцями поділитись власними враженнями про те, що приніс своєю творчістю поет для світу. Учасники переконані, що душа кожного поета та письменника приходить на землю, аби нагадати нам про щось важливе. Ткачук нагадував нам про культуру. Як часто у вирі повсякденності вона лишається за бортом, хоча переоцінити її важливість неможливо.

Народився видатний український діяч 13 січня 1936 року в селі Данила Сучавського повіту на Буковині. В місцевих бібліотеках досі існує велика кількість книг, яків він написав сам те переклав на інші мови. Також на його рахунку багато премій за роботу з ліричними та прозовими творами. Як повідомляють історичні джерела, йому пощастилося стати першим головою Союзу українців Румунії та депутатом румунського парламенту. А також він був членом Спілки письменників Румунії та Національної Спілки письменників України. 6 років назад він пішов із життя в Бухаресті.

Мої відео