Високий рівень небезпеки! Будьте обережні, влада Дніпра попереджає про погані погодні умови!

Високий рівень небезпеки! Будьте обережні, влада Дніпра попереджає про погані погодні умови!
9240 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні розповіли, що через погані погодні умови ми можемо сильно постраждати. Через сильний вітер в Дніпрі оголошено великий ризик загрози життєдіяльності населення. Влада разом із працівниками гідрометцентру попереджають про те, що сьогодні вітер розігрався не на жарт. Його швидкість сягає від 15 до 20 метрів на секунду. Мешканців міста просять залишитись вдома! Без особливої потреби намагайтеся не залишати оселі, бо це може спричинити багато проблем.

Особливо наголошують на тому, щоб не випускали з дому дітей, адже такі сильні пориви можуть вирвати з корінням ціле дерево, або пошкодити лінію електропередач. Тож старайтеся бути якомога обережнішими, аби не потрапити в халепу.

Вдень температура повітря сягатиме від +4 до -7. Вночі буде набагато холодніше від -12 до - 14. На найближчі два дні передають сильне похолодання. 13 лютого температура повітря сягатиме від -11. Тож варто бути обережними. А краще за все, просто побути вдома.

Також повідомимо про те, що погана погода принесла з собою й погані умови для життя. Через велику кількість опадів сьогодні зійшли зі свого шляху тролейбуси. По всьому місту наразі відбувається сильне замерзання дротів. Найбільше постраждали ті, які знаходяться біля мостових переходів та набережних. Тож перш ніж кудись іти, продумайте маршрут та оберіть найоптимальніший. Уникайте місць, де є дроти.

Бережіть себе, адже хто може зробити це краще за вас. Проведіть час із рідними, або подивіться новинки українського кіно. Намагайтесь не ризикувати своїм життям та здоров'ям без особливої потреби. Пам'ятайте, що в вас лише одне життя. Якщо ви згадаєте про це надто пізно, то сильно пошкодуєте про це. Тож будьте обережні та піклуйтеся про тих, хто поряд з вами!

Мої відео