Володимир Сиротін - шокуючі подробиці життя шахрая-регіонала: викрадення доньки і знущання над дружиною… Шантаж та залякування людей, підробка документів з метою власної наживи. ПОДРОБИЦІ. Розслідування. ВІДЕО

Володимир Сиротін - шокуючі подробиці життя шахрая-регіонала: викрадення доньки і знущання над дружиною… Шантаж та залякування людей, підробка документів з метою власної наживи. ПОДРОБИЦІ. Розслідування. ВІДЕО
362 ПЕРЕГЛЯДІВ

Шокуючі подробиці сімейного життя заступника міністра МНС часів уряду Миколи Азарова Володимира Сиротина, тайну яких розкрила колишня дружина чиновника Віта Чигрина дуже добре вкарбувались в голови українців. Адже його цинізм і повне плювання на сімейні цінності, дітей та дружину стали своєрідним ганебним символом тодішньої влади. Він наче підкреслив: «мені плювати на свою сім’ю та дітей, тоді як я можу відноситись до простих українців?!...Ви ніхто… я Бог і Цар…».

І це ще не все, адже крім знущань над найріднішими людьми за ним цілий шлейф бандитської поведінки яку він прикривав статусом чиновника. Так, своєю злочинною діяльністю Сиротін Володимир Геннадійович «віджимав» майно у підприємців, використовуючи службову посаду та зв’язки, грабував  майно Держави, шляхом підробки документів, до яких тоді мав доступ. Адже Сиротін В.Г. працював в Кабінеті Міністрів Украіни керівником апарату Міністра КМУ.

При такій посаді він не мав змогу оформлювати на себе викрадене майно, особливо нерухомість,  яке записував на сватів, кумів і їх родичів. Про що буде наступна публікація з усіма даними щодо вкрадених об’єктів Сиротіним, та з вимогою їх повернення та перевірки законності набуття права власності.

А зараз він змусив людей, яких підставляв та оформлював на них право власності, шляхом залякування та шантажу давати неправдиві покази, та писати заяви в правоохоронні органи, чим міг підставити людей під кримінальну відповідальність. Але слідством все було викрито. І зовсім скоро сам Сиротін підпаде під кримінальну відповідальність за примушування давати неправдиві покази.

Та на фоні цього відкритого і зухвалого кримінального діяння не слід забувати про всю біль яку цей індивід причинив дітям та колишній дружині.

На сторінці в Facebook Віта Чигрина зізналася в тому, що її колишній чоловік свого часу викрав дочку.

«Это моей любовью и верой питался ты, мой бывший муж и отец моих детей, когда годами не мог заработать и я, беременная и голодная, гладя твои воротнички и лелея твою язву, поддерживала тебя и верила, рассказывала сказки о папе, который их любит», — написала Чигрина.

Також вона зазначила, що їй було складно змириться з тим, що він таким жахливим чином ставиться до неї і до їх спільних дітей, і це незважаючи на роки спільного життя. Замість того, щоб надавати підтримку, він розважався на курортах в той час, як колишня дружина і діти практично бідували, підкреслила Віта Чигрина.

Чигрина запевнила, що готова робити все можливе, щоб відновити справедливість і справлятися з дітьми сама, без допомоги чоловіка, який на тлі алкоголізму і розваг мало не зруйнував їхнє життя.

Звісно, цю біль яку пережила матір дітей яких в неї намагався забрати цинічний і самозакоханий екс-чоловік найкраще передати її прямою мовою:

Далі буде…

Теги: Сиротін Володимир Геннадійович,Володимир Сиротин,Володимир Сиротин МЧС,Віта Чигрина,Сиротін МНС,Сиротін дружина ,Сиротін Володимир діти ,Сиротін Володимир корупція ,Сиротін Володимир викрадення доньки ,Шантаж ,підробка документів,Владимир Сиротин,Владимир Сиротин МЧС
Автор: sxemycom