Микола Воробей і Сергій Кузяра - на чолі нових схем постачання вугілля з "ДНР / ЛНР" до Польщі

Микола Воробей і Сергій Кузяра - на чолі нових схем постачання вугілля з "ДНР / ЛНР" до Польщі
56022 ПЕРЕГЛЯДІВ

 

Трагічна ситуація в економіці псевдо республік "ДНР / ЛНР" примушує їх керівництво до активного розпродажу надр. Але вміст надр Донбасу особливо не цікавить російських індустріальних гігантів, тому всіма правдами та неправдами "терористичний антрацит" намагаються продати в країни ЄС шахраї різних мастей.

Детальне вивчаючи тему постачання нелегального антрациту з "ДНР / ЛНР" в Україну і транзитом через Республіку Білорусь (до Польщі), нам вдалося встановити дуже цікаву особливість. Всі перевезення по Республіці Білорусь і по території України контролюються монопольним перевізником. У Республіці Білорусь — це ТОВ "БелКазТранс"(УНП 191434523), в Україні — це ТОВ "Белказтранс Україна" (ЄДРПОУ 41909645). За обома підприємствами стоїть досить відомий бізнесмен Микола Миколайович Воробей.

З іншими перевізниками здійснювати перевезення товару неможливо, через те, що створена монополія саме під дві вищевказані компанії.

Фігура пана Горобця обрана не випадково. Російській Федерації важливо контролювати вивезення нелегального товару з "ДНР / ЛНР" в певні напрямки / країни тільки через перевірених осіб (монопольного союзного перевізника), щоб виключити ризик санкцій. Як широко відомо, найчастіше еліта з Республіки Білорусь особливо санкцій з Європи та США не побоюється, тому, що практично всі бізнес-проекти пов'язані з Російською Федерацією. Тому для Миколи Горобця важливіше точно слідувати вказівкам з РФ, ніж дотримуватися міжнародного права.

На території Республіки Білорусь отримати монополію з перевезень даного товару пану Воробью не склало особливих труднощів, через те, що він добре відомий в колах політичної еліти та має хороші відносини з владою.

Навпаки, в Україні для того, щоб монополізувати потоки постачання нелегального антрациту з "ДНР/ЛНР" через Ростовську область, йому довелося шукати союзників і управлінців на місцях. Такими партнерами стали Сергій Володимирович Кузяра (громадянин України) і раніше судимий Рамаз Михайлович Кікозашвілі (громадянин РФ).

Необхідно відзначити, що завезення антрациту з "ДНР / ЛНР" (а також, контроль всіх перевезень), якими займаються Микола Воробей за допомогою Сергія Кузяри і Рамаза Кікозашвілі зараз процвітає. Ясна річ, що займатися легальним бізнесом такому угрупованню не цікаво, їм краще "урвати" максимальну суму грошей на санкційних постачаннях, купуючи за безцінь вугілля в "ДНР/ЛНР" (про гідну оплату праці шахтарів там вже давно забули).

Обсяги перевезень нелегального антрациту в Україну і Польщу можна отримати з відомостей з перевезення. Нижче звіти з перевезень нелегального антрациту (ЛНР/ДНР) до Польщі компанією ТОВ "БелКазТранс", Республіка Білорусь (УНП 191434523) за жовтень 2019 року-вересень 2020 року:

Нижче звіти з перевезень нелегального антрациту (ЛНР/ДНР) в Україну компанією ТОВ "Белказтранс Україна", Україна (ЄДРПОУ 41909645) за лютий-вересень 2020 року:

У підсумку ми є свідками функціонування транснаціональної злочинної схеми, яка не тільки порушує міжнародне право і грабує український бюджет, а й вельми ефективно експлуатує працю простих гірників з донецьких шахт разом з так званою владою ДНР/ЛНР.

 

 

 ASPI

Теги: Микола Воробей,Сергій Кузяра,вугілля,ДНР / ЛНР,ЛНР, ДНР,Польща,терористичний антрацит,Микола Миколайович Воробей
Автор: sxemycom
Мої відео