Ярослав Скоромний - як при ставленику Гройсмана на Галицькій митниці різко зросли об'єми контрабанди

Ярослав Скоромний - як при ставленику Гройсмана на Галицькій митниці різко зросли об'єми контрабанди
34488 ПЕРЕГЛЯДІВ

Митницю заполонила контрабанда, її масштаби зросли в рази. Тільки на Галицькій митниці, яку нещодавно очолив вінничанин Ярослав Скоромний, за останні 2 тижні бюджет недоотримав 300 млн грн.

Про це повідомляє журналіст Євген Плінський у Telegram-каналі "Грязные игры".

За останні 2 тижні роботи Ярослава Скоромного на посаді керівника Галицької митниці недобір до бюджету становив 300 мільйонів гривень", - повідомив Плінський.

Плінський заявляє, що, як мінімум, 11 фур із товаром на $2-2,5 млн під виглядом порожніх пройшли через державний кордон. Власники вантажу сплатили $30-35 тис. готівкою за кожну.

За даними журналіста, з 1 листопада виконувач обов'язків керівника Галицької митниці став Ярослав Скоромний, якого вважають людиною Продана-Гройсмана. Скоромний родом із Вінниці. Був заступником начальника Львівської митниці й головою управління по боротьбі з контрабандою, коли Мирослав Продан очолював ДФС.

Журналіст зазначає, що колишній голова Держмитслужби Максим Нефьодов після запуску Нової митниці викинув Ярослава Скоромного з системи. Проте пізніше новопризначений виконувач обов'язків голови митниці Євген Єнтіс повернув його.

Слова Плінського про небачені об'єми контрабанди на Галицькій митниці підтверджує сюжет програми "Гроші". Журналісти разом із керівником Департаменту протидії контрабанді Держмитслужби Ігорем Резником стали свідками того, як через кордон намагалися перевести фуру з підробленими документами на вантаж.

"У документації йшлося про те, нібито вантажівка перевозить плитку. Проте після огляду вантажу виявили одяг світових брендів і сантехніку. Вартість вантажу занижена в багато разів. Тільки з однієї такої фури бюджет недоотримав 15 мільйонів гривень", – говориться в сюжеті "Грошей".

Нагадаємо, у березні 2020 року з трибуни Верховної Ради, президент Володимир Зеленський заявив, що контрабанда відправила митницю в нокаут. Тож, тепер можна сміливо стверджувати, що контрабандисти похоронили реформу Державної митної служби остаточно.

Автор: sxemycom
Мої відео