ППУ підтримує Ігоря Смешка на позачергових виборах до Парламенту

ППУ підтримує Ігоря Смешка на позачергових виборах до Парламенту
52990 ПЕРЕГЛЯДІВ

Ми, когорта Партії Пенсіонерів України, яка є потужною і розвиненою політичною силою, що представляє і відстоює інтереси понад одинадцяти мільйонів українських пенсіонерів  – фактично третини населення країни, впевнено заявляємо про свою підтримку на позачергових виборах до Парламенту політичної партії «Сила і честь» та її лідера Ігоря Смешко.

Нам імпонує програма партії «Сила і честь», амбітні плани її лідера щодо семи перемог, здобуття яких безперечно принесуть Україні зміни на краще. Люди старшого віку добре знають як важко йти до перемоги,  втримати її результати, адже усе їхнє життя то боротьба! В останні п’ять років – із тотальним зубожінням, знущанням влади, тарифним зашморгом.

Тому ми високо цінуємо прагнення до суспільної справедливості, солідарності, державної відповідальності за усі сфери життя країни, про які заявляє лідер   політичної партії «Сила і честь» Ігор Смешко.  І вважаємо його кандидатуру гідної посади Прем’єр-міністра України.

Разом до перемоги! За онуків, за дітей, за нас!

Голова ППУ Микола Кукуріка


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO

Автор: politinfo
Мої відео