Віктор Симоненко: Важливе питання, яке ігнорують практично всі посадовці й кандидати — доля бездомних осіб

Віктор Симоненко: Важливе питання, яке ігнорують практично всі посадовці й кандидати — доля бездомних осіб
45410 ПЕРЕГЛЯДІВ

Люди, які опинилися поза соціумом, практично поза законом, рідко цікавлять чиновників та політиків, адже не можуть скористатися своїми базовими конституційними правами, наприклад, проголосувати. Тому про них просто забувають. Але так не повинно бути!

Із адресною допомогою з Гайдэ Ризаева відвідав днями Центр обліку бездомних осіб у Житомирі. Це єдиний (вдумайтесь!) на всю область центр допомоги людям, що залишилися без даху над головою чи опинилися у скрутній ситуації. Не краща ситуація і по Україні. І це тоді, як за неофіційною статистикою в нашій країні десятки, навіть сотні, тисяч безхатченків.

Переконаний, проблему потрібно вирішувати комплексно і на державному рівні. Подібні житомирському Центрові організації мають бути в кожній області, в кожному великому місті. Під їх створення повинні виділятись державні гранти і дотації.

Саме держава, а не лише волонтери і благодійники, має захищати своїх громадян і стати ініціатором змін, адже адресною допомогою корінь проблеми не вирішити.

Безпритульні зможуть повернутися до нормального життя лише тоді, коли матимуть доступ до освіти, медицини, правової допомоги, здобудуть професію, якою зможуть забезпечити себе. І для цього на законодавчому та урядовому рівні потрібно розробляти практичні програми їхньої соціальної інтеграції! Нинішнє законодавство із соціального захисту бездомних осіб не діє і його потрібно змінювати!

Віктор Симоненко


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO

Автор: politinfo
Мої відео