Після промови Сергія Лойка про Майдан у прямому ефірі НТВ ведучий Норкін зник

Після промови Сергія Лойка про Майдан у прямому ефірі НТВ ведучий Норкін зник
60352 ПЕРЕГЛЯДІВ

Російський пропагандист Андрій Норкін зник зі студії програми «Место встречи» на каналі НТВ після того, як письменник Сергій Лойко у прямому ефірі назвав росіян рабами, протиставивши їх вільним українцям.

Ведучий програми відповів, що хоче ще працювати на НТВ, і після цих слів зник зі студії. Замість нього програму довів до кінця один із гостей.

Пан Норкін пішов зі студії після такої промови Сергія Лойка:

«Я считаю, что Майдан это даже не политическая партия, не политическое течение, не бунт, не восстание. Это состояние духа. Это состояние духа свободного человека, который доказал, что в пост-советской стране, в так называемом, как вы говорите, подбрюшьи, Советского Союза или России, правопреемнице Советского Союза, где президент Путин правопреемник Сталина, в Украине может власть принадлежать народу. Независимо от того, как проголосовали люди. Народ доказал, что власть принадлежит ему.

Может быть народ совершает ошибку – большое видится на расстоянии – но самое главное, власть принадлежит народу.  И народ имеет право на эту ошибку. И вот на этом парадоксе зиждется отличие человека от робота. Отличие свободного человека от раба. И вам в этой студии, в этой стране, этого никогда не понять. Потому что вы не знаете, что такое свобода выбора, что такое Майдан, что такое, когда власть принадлежит тебе, когда ты можешь выйти на улицу и сменить власть. В вашей стране это невозможно, потому что вами движет психология рабов. И ваши крики и вопли доказывают, что я прав».

Андрій Норкін намагався припинити промову Лойка, однак дозволив йому договорити до кінця. Серед інших аргументів Норкін згадав і те, що хоче і надалі працювати на НТВ.

Після того, як Лойко уїдливо запитав, «Тобто ви вирішили кинути роботу після цього?», пан Норкін зник з кадру і не з’явився в ефірі до кінця програми, а також не був присутній на іншій своїй авторській програмі того ж вечора 2 квітня.

Дружина 50-річного Норкіна пізніше сказала журналістам, що він перебуває під наглядом лікарів. Наразі діагноз журналіста незрозумілий.

Пан Норкін раніше вважався прихильником ліберальних поглядів, але згодом вирішив приєднатися до команди телеканалу НТВ, що фактично контролюється російською владою. Він неодноразово під час ефірів переривав своїх гостей і виганяв їх зі студії.

hromadske.radio


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO

Автор: politinfo
Мої відео