Українцю, який перебуває в полоні бойовиків «ЛНР», вручили міжнародну премію

Українцю, який перебуває в полоні бойовиків «ЛНР», вручили міжнародну премію
52827 ПЕРЕГЛЯДІВ

Українцю Андрію Яровому, який перебуває у полоні у так званій «ЛНР», вручили міжнародну премію «Carol and Travis Jenkins Award», повідомляє кореспондентка Громадського.

Вручення відбулося в місті Порто, в Португалії, на Міжнародній конференції зі зменшення шкоди, пов’язаної із вживанням наркотиків. Цю премію вручають щороку з 2005-го.

Андрій Яровий її отримав як «жертва зухвалого порушення прав людини, пов’язаного з незаконним позбавленням волі за зберігання легально отриманого медичного препарату замісної терапії».

Оскільки Яровий не зміг отримати премію особисто, він передав листа, якого зачитали під час вручення премії.

У листі полонений подякував за врахування його внеску в захист прав людей, які вживають наркотики, та розвиток програм зі зменшення шкоди. Він зазначив, що переконаний у досягненні цілей. «Найголовніше — це вірити і не зупинятися», — написав Яровий.

Влітку 2018 року Андрій Яровий виїхав з Києва на окуповану територію Луганської області як консультант «Альянсу громадського здоров’я», щоб дослідити, наскільки представники груп найвищого ризику та ВІЛ-позитивні люди мають доступ до послуг з профілактики та необхідного лікування. На окуповану територію Яровий в’їжджав неодноразово з 2015-го року.

Однак, у 2018-му чоловік потрапив у полон під час перетину пункту пропуску бойовиків. У нього вилучили 38 таблеток лікарського наркотичного препарату замісної підтримувальної терапії. Препарат Андрій отримав законно напередодні в Києві для самостійного вживання.

22 лютого 2019 року «Краснодонським міськрайонним судом ЛНР» Ярового незаконно засудили до тривалого терміну позбавлення волі з конфіскацією майна за нібито контрабанду наркотиків — власних препаратів замісної підтримувальної терапії.

За інформацією «Альянсу громадського здоров’я», Андрія Ярового внесли до списків на обмін, але без зазначення конкретних дат.

Премія «Carol and Travis Jenkins Award» вручається на Міжнародній конференції зі зменшення шкоди, пов’язаної із вживанням наркотиків. Метою заходу є відзначення внеску видатних груп або окремих осіб в області вживання наркотиків, охорони здоров’я і прав людини.

hromadske.ua


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO

Автор: politinfo
Мої відео