Дороге життя київського конвертатора Ігора Стаковиченка (стакана)

Дороге життя київського конвертатора Ігора Стаковиченка (стакана)
24574 ПЕРЕГЛЯДІВ

В Україні набрали максимального оберту схеми по уникненню оподаткування та відмиванню коштів. Схеми були запущені та покриваються керівництвом податкової служби. Вони зібрали пул конвертаційних центрів, які успішно і безперебійно працюють.

Покривають схеми з мінімізації податків, як би це дивно не звучало очільник податкової Євген Олейніков та міністр економіки Олексій Любченко. Це тільки в нашій країні може бути таке. Ті хто має збирати податки – допомагає уникати оподаткування.

Одним з найбільших конвертаторів України та столиці вважається київський адвокат Ігор Стаковиченко, який має кримінальне прізвисько «стакан». Раніше ЗМІ уже публікували про його конвертаторську діяльність. Офіс одного з найбільших конвертаторів України знаходиться в самому діловому центрі столиці, на 8 поверсі в Бізнес центрі IQ.

Схема по оптимізації податків конвертаторами стандартна, підконтрольні транзитно-конвертаційні та фіктивні підприємства надають послуги з формування і продажу фіктивного податкового кредиту і ПДВ. Документальне прикриття безтоварних операцій щодо незаконного формування податкового кредиту надається підприємствам реального сектору економіки. Загальний оборот конвертаційного центру Стакана складає понад 40 мільярдів гривень на рік. Послугами з мінімізації податків через стакана користуються компанії які задіяні у «Великому Будівництві». Тому в правоохоронних органів немає жодних претензій до конвертатора Стаковиченка.

Нижче наведений невеликий перелік компаній конвертаційного центру Стакана у Києві.

08.09.2021_2
Перелік компаній конвертаційного центру стакана

Ігор Стаковиченко один з найперших конвертаторів після майдану. Встиг награбувати так багато, що почав купувати і будувати елеватори, відкривати ресторани в місті Києві. Доречі стакан володіє одним з найдорожчих елітних ресторанів Києва - Villa Riviera поблизу яхт-клубу на Осокорках.   Про стакана модна сказати фразою з анекдоту: Про те як я заробив перші 10 мільйонів можу розповісти, а як зароблений перший мільйон – не пам’ятаю.
08.09.2021_2

Багате життя часто зносить дах і люди починають робити дорогі покупки. Так сталося і з конвертатором стаканом. Рік тому він купив преміум яхту Leopard 51 Powercat за 1 мільйон доларів. Вона знаходиться та обслуговується на території елетного яхт-клубу на Осокорках в місті Києві.
08.09.2021_2

Елітна яхта конвертатора стакана

Це не всі розкоші які отримав конвертатор стакан за останні роки. Він володіє будинком в Конча Заспі. Будинок площею понад 800 квадратних метрів. На території 50 га знаходиться гостьовий блок, зона охорони, приміщення для персоналу. Земельна ділянка виходить до озера. Ціна такого житла стартує від 3 мільйонів доларів.

08.09.2021_2

Будинок в Конча-Заспі конвертатора Ігоря Стаковиченка (стакан).

Таке розкішне життя конвертатор стакана оплатили чесні платники податків. А такі посадовці як Олейніков та Любченко покривають його від правоохоронних органів та отримують свій відсоток чесна награбованих коштів з бюджету України. Соціальний ліф який обіцяв президент Зеленський поки що працює тільки для таких злочинців як Ігор Стаковиченко «стакан».

Далі буде!

Автор: Олег Самсон

Автор: sxemycom
Мої відео