Чиновник СБУ зірвав закупівлю препаратів через відмову фірм платити «відкати» – розслідування

Чиновник СБУ зірвав закупівлю препаратів через відмову фірм платити «відкати» – розслідування
84310 ПЕРЕГЛЯДІВ

Заступник глави Служби зовнішньої розвідки України Сергій Семочко за часів роботи на посаді очільника управління Служби безпеки у Києві та області два роки тому зупинив закупівлю життєво важливих ліків для процедури діалізу через відмову постачальників платити «відкати».

Про це йдеться в розслідуванні програми «Наші гроші з Денисом Бігусом».

«Від відсутності препаратів померли близько 200 осіб. Займався пресингом глава контррозвідки СБУ Сергій Семочко. Ця ж контррозвідка, за словами фармкомпаній, раніше прикривала їх за таксу в 100 тис. доларів з фірми. І пресувати пішла після того, як їм відмовилися платити», – написав у себе на сторінці в Facebook Бігус.

Результати проведеного розслідування показали, що Семочко володіє трьома будинками в Конча-Заспі, приблизною вартістю 8 млн доларів, їздить на «зашифрованому» позашляховику Toyota Land Cruiser, а його родичі з російським громадянством ведуть бізнес в анексованому Криму.

«Ми проаналізували фінансовий стан всієї родини Семочко за останні 8 років і не знайшли жодного реалістичного варіанту легального походження таких статків», – йдеться в розслідуванні.

Автор: Vse.Media
Мої відео