Порошенко через ЛОР і ЛОДА вказав місце Садовому. Сміттєва блокада 2 наближається

Порошенко через ЛОР і ЛОДА вказав місце Садовому. Сміттєва блокада 2 наближається
84920 ПЕРЕГЛЯДІВ

На тлі великих корупційних скандалів які сколихнули Україну за останній час багато подій залишаються непомітними. Однією із таких — заява голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина, в якій він виявив намір розірвати договір на вивіз сміття зі Львова.

Це сталось у понеділок, 25 лютого, під час апаратної наради в ЛОДА. Цю заяву також підтримав голова Львівської ОДА Олег Синютка. Це питання буде поставлено на розгляд на найближчій сесії, яка відбудеться 12 березня. Нагадаємо, що між мерією Львова і владою області був укладений договір на вивезення львівського сміття, термін дії якого закінчується 30 червня 2019 року. Згідно домовленості Львівська міська рада перераховувала щомісячно 25 млн. грн. за надані послуги. Керівники області часто підкреслювали, що вивіз сміття їм обходиться значно дешевше, і від такого договору є надлишкові кошти, які використовуються на соціально-економічні проекти області.

Напрошується запитання: «Чому такий вигідний договір керівники області хочуть розірвати якнайшвидше?». Гущин вказав, що ініціюватиме розірвання до кінця березня, і вже з 1 квітня передасть утилізацію сміття владі міста Лева. За словами голови Львівської обласної ради, причиною такого кроку є передвиборча риторика кандидата в Президенти України Андрія Садового. У відеоролику на підтримку Садового, який опублікував YouTube канал «Молодь за Садового», мер Львова заявляє, що вивіз все сміття з міста і на черзі Київ, де почне з Банкової і продовжить чистку України від «сміття».

Прикро, що Андрій Іванович використовує досягнення Львівської обласної адміністрації і Львівської обласної ради в цілях банального піару. З цього виходить, що кандидат в президенти просто, м’яко кажучи, говорить неправду. Та ще гірше, що керівники ЛОР і ЛОДА постали в цій ситуації «малими дітьми», яких образили, «не дали цукерку».

Неприпустимим є те, що ці політики високого рангу керуються банальними образами. Вони, як керівники повинні бути, найперше, кваліфікованими менеджерами свого регіону. А отримуємо: відмову від договору, який приносить прибуток для розвитку регіону. Виходить, що ці дві особи просто наплювали на жителів області через свої дитячі образи. Ці керівники некваліфіковано виконують свої обов’язки. Сьогодні образились на Садового – втратили людські гроші, завтра на когось іншого. І що відбудеться в результаті: в дітей не буде ігрових майданчиків, пенсіонери не отримуватимуть адресну допомогу, і багато іншого… Керівник не повинен піддаватись негативним емоціям, що стають на шляху розвитку проектів.

Але, як завжди, це (відео виступ Садового — прим. автора) скоріш за все, просто банальна відмовка, замилювання очей. А справжня причина ховається глибше. Більшість з вас знають, що 23 лютого Петро Порошенко побував на Львівщині, зокрема у Львові. Мав зустрічі з місцевою владою і народом. І, як часто буває, за збігом обставин, після таких візитів відбуваються якісь зміни, в більшості випадків – негативні. Так після завершення своїх «гастролей» містами на заході держави помітними були деякі кроки і рішення місцевих управлінців. Одним з таких, було рішення від 25 лютого Олександра Ганущина, яке підтримане Олегом Синюткою. Ці керівники в своїй заяві керувались несправедливим піаром Садового, але відео з цього виступу опубліковано ще 7 лютого.

То що, до цього вони його не бачили? Чи якраз Порошенко на своєму телефоні його їм показав?  Ще одним цікавим кроком, 26 лютого, була відкрита агітація голови ЛОДА Синютки, що відбулась у Львівському палаці мистецтв під час конференції дошкільної освіти «Коло дитини». На запитання, що думає на рахунок великої кількості кандидатів? Відповів прямо, відкриваючи, за його словами, державну таємницю: «Сьогодні є два кандидати і обидва починаються на букву «П»: або Путін або Порошенко…». Як бачимо знову співпадіння, яке сталось після візиту Петра Олексійовича.

Ще одним цікавим фактом є звинувачення в корупції чиновників ЛОДА з боку НАЗК. Де йдеться, що підлеглі Синютки злітали у Брно «начебто» за власні кошти самого голови. І все було б добре, якби сам керівник області не оконфузився з цифрами: вказав, що оплатив за переліт 29,8 тис грн., а реальна ціна такого дійства становить 320 тис. грн.  Різницю він  виправдав тим, що добре поторгувався з фірмою «Onur» (їй належить літак), яка теж, напевно за збігом обставин, перемагає у тендерах з ремонту доріг на Львівщині. Хоча особисто знову, випадком долі, був убережений від звинувачень НАЗК.

Підбиваючи підсумки стає зрозумілим багато речей, які просто називають випадковістю. Так саме після візиту Порошенка, Львів може отримати новий сміттєвий виклик. Але, пан Садовий мав розуміти, що оприлюднюючи 8 лютого 2019 року, начебто таємну угоду з боку Адміністрації Президента щодо зняття сміттєвої блокади, він кинув виклик дуже великому супернику в обличчі Петра Порошенка. І такий старожил в політиці явно цього не забуде, і за першої ж можливості віддасть сповна за «некомфортні» дії проти нього.

Автор: Ihor Dumka

Автор: Vse.Media
Мої відео