Порошенко отримає від Ахметова «відкат» за «Роттердам+» – Лещенко

Порошенко отримає від Ахметова «відкат» за «Роттердам+» – Лещенко
112141 ПЕРЕГЛЯДІВ

Президент Петро Порошенко здійснив оборудку, аби легалізувати величезний «відкат» за схему «Роттердам+», завдяки якій Рінат Ахметов збагатився на десятки мільярдів гривень.

Про це у своєму відеоблозі «Чесна політика» розповів народний депутат Сергій Лещенко.

За його словами, наближення виборів змушує Аметова прискорити розрахунки з Порошенком, тобто сплатити так звані «чайові» за «Роттердам+».

«Ці «чайові» тепер мають бути легалізовані. І тому нещодавно на очах всієї держави відбулася схема, яка виглядає як типова схема легалізувати величезний «відкат». Йдеться про придбання інвестиційними банкірами Порошенка боргових зобов’язань з величезним дисконтом, які тепер будуть погашатися Ахметовим», – зазначив Лещенко.

Борги «Донецьксталі», продовжив нардеп, з величезною знижкою скупив Макар Пасенюк, який вважається негласним казначеєм усіх схем Порошенка. Він, зокрема, накопичив боргів «Донецьксталі», скуплених з величезними знижками, на 7,5 млрд гривень.

І, зауважив Лещенко, Ахметов, який не звик розкидатися грошима на вітер, погодився погасити Пасенюку всі борги за номіналом, тобто 100% заборгованості.

«Ахметов погодився погасити стовідсоткову вартість зобов’язань, що викликає підозру в змові. Але не між Ахметовим і Пасенюком – той надто дрібна фігура. Очевидно, що погашати мільярди гривень Ахметов буде Порошенку, який просто доручив Пасенюку бути інструментом отримання грошей», – підсумував депутат.

Автор: Vse.Media
Мої відео