Вакарчук розповів, чому Порошенко викликав його на Банкову

Вакарчук розповів, чому Порошенко викликав його на Банкову
168243 ПЕРЕГЛЯДІВ

Президент України Петро Порошенко у грудні 2018 року викликав до себе на Банкову лідера гурту «Океан Ельзи» Святослава Вакарчука.

Про це в інтерв’ю Соні Кошкіній розповів сам співак.

«У двадцятих числах був на Банковій, на його (Порошенка – ред.) вимогу. Він просто запитав про мої плани, що я думаю про країну. Він не питав мене про це (чи буде балотуватися у президенти – ред.)», – пояснив Вакарчук.

За словами співака, він неодноразово бував у Порошенка і підтримує контакти з багатьма політиками.

«Я в більшості своїй використовую свої знайомства з відомими політиками і тими, хто впливає на ситуацію в державі, для того, щоб впроваджувати в життя мій план справжніх змін. І ті зустрічі, які в мене відбувались із президентом, а їх у мене було більше ніж одна, весь час був присвячений для обговорення змін в країні. Іншої мети цих зустрічей я ніколи не мав, не маю і не буду мати», – сказав лідер ОЕ.

Втім, чи вважає він Порошенка політиком нової генерації, Вакарчук коментувати відмовився: кандидатів у президенти не підтримує і не хоче, аби його позицію ЗМІ трактували по-різному.

Водночас Вакарчук додав, що нині зміни в Україні бачить, але його не задовольняє швидкість цих змін, причиною чого називає «старий динозавроподібний клас політиків».

Автор: Vse.Media
Мої відео