ЩО СПІЛЬНОГО У НАРДЕПА ВІД «СЛУГ» МИХАЙЛА ЛАБИ ТА ОРГАНІЗОВАНОЇ ВПЛИВОВОЇ ГРУПИ, ЯКА ДОПОМОГЛА ПРОВАЛИТИ РЕЙТИНГ ВЛАДИ У ЗАКАРПАТТІ?

ЩО СПІЛЬНОГО У НАРДЕПА ВІД «СЛУГ» МИХАЙЛА ЛАБИ ТА ОРГАНІЗОВАНОЇ ВПЛИВОВОЇ ГРУПИ, ЯКА ДОПОМОГЛА ПРОВАЛИТИ РЕЙТИНГ ВЛАДИ У ЗАКАРПАТТІ?
134595 ПЕРЕГЛЯДІВ

Михайло Лаба єдиний кандидат-мажоритарник від владної партії «Слуг», який спромігся  отримати перемогу на своєму виборчому окрузі № 70 в Закарпатті. До 70 одномандатного виборчого округу входять колишні Великоберезнянський, Міжгірський, Перечинський, Воловецький, Свалявський та частина Мукачівського району і  є найменше економічно розвинутим виборчим округом області.

 

Згідно статистичних даних про результати виборів з 212 виборчих дільниць Михайло Лаба отримав перемогу на 50, з яких найбільше, по 11, в Великоберезнянському та у Міжгірському районах. На Перечинщині, звідки родом Лаба, з 33 виборчих дільниць перемогу він отримав на 10 і, що показово, у своєму рідному селі Тур’я Поляна Михайло Лаба у передвиборчій гонці опинився лише на третьому місці.

Цікавим є і той факт, що загальна кількість голосів у – 20 629 тис., завдяки якій  Михайло  Лаба став народним депутатом становить всього 12,7 % від загальної кількості виборців 162364 по 70 виборчому окрузі (дані з офіційного сайту ЦВК https://www.cvk.gov.ua/pls/vnd2019/wp001pt001f01=919.html ).

Однозначно, що Михайло Лаба став народним депутатом завдяки рейтингу Володимира Зеленського адже до цих виборів його виборчий показник коливався в межах 200 виборчих голосів в селі Невицьке, що означає відсутність будь яких реальних перспектив, навіть таких, як обрання головою новоутвореної Оноківської ОТГ куди ввійшла село Кам’яниця.

 У 2019 році коли Володимир Зеленський і його оточення прийшли до влади, таку особу, як Михайло Лаба ніхто не розглядав серйозно, швидше він був звичайним «кнопкодавом», який за певну суму офіційно і в «конверті» натискав потрібні кнопки у ВР.  За політичну ситуацію у найзахіднішій області України, яка є фактично воротами у Європу, відповідали різні приближені до свити Президента люди, які так чи інакше намагалися освоїти специфіку даного «ласого шматочка». Як правило, усі корінні та натуралізовані закарпатці, які очолювали регіон були пов’язані з місцевими олігархами. Намагаючись звільнити закарпатців від ярма місцевих «рабовласників»- контрабандистів в 2019 році Президент у якості свого представника відправив на Закарпаття, генерала Олексія Петрова, який головні свої військові звання полковника (2015), генерал-майора (2018) та відзнаки Орден Богдана Хмельницького III ступеня,  Орден Данила Галицького Заслужений юрист України, отримав як вірний служака «сивочоголого гетьмана» Петра Порошенка в період з 2015 по 2018 роки, тому кандидатура О.Петрова, як голови Закарпатської ОДА від Президента Зеленського, швидше викликана кадровим голодом ніж командною стратегією.

І як результат повне фіаско провладної партії на місцевих виборах 2020 року (які фактично О.Петров і його горе «партнер-консультант» нардеп Лаба «злили» контрабандистам з «Рідного Закарпаття» та мукачівському ОЗУ, що знаходиться під прапором «Батьківщини») та ганебне дострокове припинення повноважень О.Петрова, як голови Закарпатської облради в 2021 році.

Після цих подій, як «чорт з табакерки» і винирнув Михайло Лаба, який виділявся на фоні інших закарпатських слуг, зокрема, Кривошеєва, Костюха  тим, що вже мав досвід партійних інтриг в Партії регіонів, блоці Литвина, а також був засновником обласного осередку «Перемога Пальчевського». Таким чином Лаба, після всіх невдач провладних легіонерів, як корінний закарпатець, укріпив свої позиції «знавця» регіону і був прийнятий у команду нового «амбасадора» Закарпаття від влади Миколи Тищенка.

Однак, Тищенко не врахував того, що Лаба, як екс-голова сільської ради з 2010 року був гвинтиком у корупційній машині місцевого олігархату очолюваного кланом Балог, без команди якого Михайло Лаба навіть самотужки не міг зіпсувати повітря, що дуже добре видно з відео опублікованого 28.10.2021 року на фейсбук сторінці Миколи Тищенка, у якому, після ганебного вигнання О.Петрова, Лаба навіть не може вимовити прізвище Балоги, дослівно – «Закарпаття це Україна не потрібно тут вирішувати 42 кілометру (від чого??, куди??? –ред.), і іншим аморфним політикам, ВИБАЧАЮСЬ (зразу вибачився, щоб ненароком Балога не образився – ред..), що робити закарпатцям…..», навіть при тому, що Тищенко відкритими текстами зазначав, що переворот у Закарпатській облраді організував Віктор Балога та Василь Петьовка.

От тільки народне прислів’я «поки пани чубляться, у холопів чуби тріщать» по відношенню до Лаби не діє, тут навпаки поки Банкова чубиться з місцевими закарпатськими князьками, щоб звільнити закарпатців від 20-річної окупації Балог, Лаба з тими ж князьками продуктивно відмиває та розкрадає безпрецедентні державні кошти, виділені Президентом, для розвитку Закарпаття.

Зокрема, у 2020 році на хабарі у 500 тис. грн. правоохоронцями був затриманий поплічник Михайла Лаби, заступник голови Закарпатської облради Петро Грицик                           https://zaxid.net/sbu_zatrimala_za_habarnitstvo_zastupnika_golovi_zakarpatskoyi_oblradi_petra_gritsika_n1510020 .

Декілька цікавих фактів з дружби Михайла Лаби та Петра Грицика (які є уродженцями Перечинського району і є давніми партнерами по різних закарпатських кримінальних темах)  з публікацій ЗМІ:

16.04.2019 року:  «Заступник голови облради Петро Грицик у своїй промові підкреслив, що Невицьке – село особливе, його громада завжди відрізнялася від інших громад Ужгородщини .. Він також відмітив діловитість та уболівання сільського голови (Михайло Лаба – голова Невицької сільради з 2010 по серпень 2020 – ред..) за стан справ у селі. Побажав йому натхнення і далі так тримати, а громаді – зробити все для того, аби ці клумби цвіли до пізньої осені. https://zakarpattya.net.ua/News/191338-Klumba-tiulpaniv-roztsvila-u-neimovirnomu-seli-Ukrainy-%E2%80%93-Nevytskomu-na-Uzhhorodshchyni-FOTO

9-1 ЩО СПІЛЬНОГО У НАРДЕПА ВІД «СЛУГ» МИХАЙЛА ЛАБИ ТА ОРГАНІЗОВАНОЇ ВПЛИВОВОЇ ГРУПИ, ЯКА ДОПОМОГЛА ПРОВАЛИТИ РЕЙТИНГ ВЛАДИ У ЗАКАРПАТТІ?

Заступник голови Закарпатської облради П.Грицик та Бирів (голова сільської ради) М.Лаба «сажають»

27.11.2019 р. «Відтак П.Грицик і М.Лаба навідалися у с. Мокра. Тут торік розпочалося будівництво сучасного соціально-культурного центру, де розміщуватиметься амбулаторія, клуб, бібліотека та один із класів початкової школи. Наразі за кошти обласного бюджету зведено фундамент, а також здійснено підготовку документів, які передано у профільний департамент ОДА щодо необхідності подальшого фінансування будівництва із ДФРР. На реалізацію такого проекту потрібно близько 5 млн. грн. Заступник голови облради Петро Грицик попросив народного депутата посприяти у включенні даного об’єкту для фінансування із ДФРР у 2020 році. http://www.ukrpress.info/2019/11/27/regionalni-problemi-zakarpattya-cherez-deputatskiy-fokus/

91 ЩО СПІЛЬНОГО У НАРДЕПА ВІД «СЛУГ» МИХАЙЛА ЛАБИ ТА ОРГАНІЗОВАНОЇ ВПЛИВОВОЇ ГРУПИ, ЯКА ДОПОМОГЛА ПРОВАЛИТИ РЕЙТИНГ ВЛАДИ У ЗАКАРПАТТІ?

Заступник голови Закарпатської облради П.Грицик та Народний депутат М.Лаба «рішають»

 21.10.2020 р. – з інтерв’ю Михайли Лаби (видання «Голос України»):

«Отже, при моєму сприянні як народного депутата України залучено такі кошти — ………… Село Мокра: 6 млн. грн.. на бібліотеку, клуб, медпункт» http://www.golos.com.ua/article/337184

03.11.2020 р. «Служба безпеки України викрила у Закарпатській області схему вимагання посадовцями грошей з підрядників за безперешкодне зведення об’єктів у рамках проекту «Велике будівництво» на території регіону. Одним із затриманих виявився голова Закарпатської обласної ради Петро Грицик.»   https://zaxid.net/sbu_zatrimala_za_habarnitstvo_zastupnika_golovi_zakarpatskoyi_oblradi_petra_gritsika_n1510020

93 ЩО СПІЛЬНОГО У НАРДЕПА ВІД «СЛУГ» МИХАЙЛА ЛАБИ ТА ОРГАНІЗОВАНОЇ ВПЛИВОВОЇ ГРУПИ, ЯКА ДОПОМОГЛА ПРОВАЛИТИ РЕЙТИНГ ВЛАДИ У ЗАКАРПАТТІ?

Заступника голови Закарпатської облради П.Грицика «сажають»

02.03.2021 р. «Прокуратура Закарпатської області повідомляє, що закінчила слідство стосовно вимагання хабара на суму 500 тисяч грн.. колишнім заступником голови Закарпатської облради Петром Грициком ……

Всього чиновники вимагали 500 тисяч грн. від підрядника, який в рамках урядової програми “Велике будівництво” мав провести реконструкцію Будинку культури в селі Мокра Перечинського району. Вартість проекту була 5,5 млн. грн. Чиновники вимагали 10% від суми за дозвіл на початок реконструкції.

Як повідомили в прокуратурі, розслідування справи закінчене і обвинувальний акт передано до суду. Чиновникам загрожує від 5 до 10 років позбавлення волі» https://transkarpatia.net/transcarpathia/crime/140676-prokuratura-zaknchila-sldstvo-po-sprav-pvmlyonnogo-habara-iakiy-vimagav-kolishny-zastupnik-zakarpatskoii-oblradi-gricik.html .

Виникає риторичне питання, якби слідство мало за мету затримати «головного» у цій схемі, то чи не сидів би на лаві підсудних разом з Грициком і Михайло Лаба, адже хто знає пана Михайла ніколи не повірить у його альтруїстичні наміри у залученні 6 млн. грн. у село де з тріском у виборчій гонці програв, отримавши 16,5 % на противагу 51 % Івану Балозі.

Після викриття одного каналу відмивання коштів – «Велике крадівництво» на Перечинщині, Михайло Лаба переключився на інший – «Велике крадівництво» на Березнянщині. Завдяки Михайлу Лабі, що не приховує як сам депутат так і керівництво Ставненської ОТГ, на громаду виділяються безпрецедентні кошти з Держбюджету. Все це скажете не погано, якби не було так сумно, кошти фактично просто розкрадаються, більш детальна інформація з цього приводу буде в іншій викривальній статті.

А зараз повертаємось до регіональної політики – Ставненська ОТГ це ОТГ, де з тріском з різницею у 56 % кандидату від Команди Андрія Балоги, програв особисто лобійований Михайлом Лабою кандидат від провладної партії О. Мушак та і сам Лаба у Ставненській ОТГ «пролетів, як фанера над Парижем».

А днями так і взагалі, як плювок у бік Банкової, у ЗМІ з’являється інформація  про «відкриття» на межі Закарпатської і Львівської областей у Ставненській ОТГ туристичної стоянки https://zakarpat-rada.gov.ua/na-mezhi-zakarpattia-ta-lvivshchyny-vstanovleno-turystychnu-stoianku/#more-92388, де участь у відкритті об’єкту взяли депутат облради Ярослав Шукаль, народний депутат України Михайло Лаба. Це саме з тим Ярославом Шукалем позує Михайло Лаба, який після ганебного вигнання Олексія Петрова, у сумнівний спосіб, був обраний головуючим  та устиг виставити на голосування ряд звернень, а також внести на розгляд депутатів кандидатуру Володимира Чубірка з «Рідного Закарпаття» на посаду голови Закарпатської обласної ради. http://politika.ko.net.ua/?p=12961

95 ЩО СПІЛЬНОГО У НАРДЕПА ВІД «СЛУГ» МИХАЙЛА ЛАБИ ТА ОРГАНІЗОВАНОЇ ВПЛИВОВОЇ ГРУПИ, ЯКА ДОПОМОГЛА ПРОВАЛИТИ РЕЙТИНГ ВЛАДИ У ЗАКАРПАТТІ?

Шукаль і Лаба святкують звільнення Петрова на місці чергового спільного «освоєння» бюджетних коштів через розпорядника Ставенську ОТГ.

«Відтак одразу постало питання про головуючого на засіданні… Тут і почалися гострі суперечки. І хоча головуючим урешті обрали Ярослава Шукаля з «Рідного Закарпаття», одразу пролунала думка, що це порушення регламенту, адже в президії фактично не залишилося нікого. Така ситуація, можливо, і стала причиною подальших затяжних дискусій між депутатами, оголошення ще двох перерв для консультацій між фракціями та наростання хаосу в сесійній залі. Перебивання одне одного й перепалки між депутатами цього дня були звичайним явищем. Дісталося від народних обранців і представникам апарату обласної ради, котрі то зарано вимкнули поіменне голосування, то «не дорахували голосу», і навіть буцімто «передали якусь флешку стороннім людям». За цей час сумнівно обраний головуючий Ярослав Шукаль устиг виставити на голосування низку звернень, а також внести на розгляд депутатів кандидатуру Володимира Чубірка з «Рідного Закарпаття» на посаду голови Закарпатської обласної ради. Усі ці рішення деякі депутати одразу оголосили сумнівними

Саме так віддячився Михайло Лаба Олексію Петрову, під тиском якого, з порушенням законодавства https://pershij.com.ua/obrannia-holovy-ahentsii-rehionalnoho-rozvytku-zakarpatskoi-oblasti-pereroslo-u-skandal/http://www.mukachevo.net/ua/news/view/2431898 син Михайла Лаби був посаджений у тепленьке крісло директора Агенції регіонального розвитку Закарпатської області, яка по суті стала ще однією схемою для відмивання Державних коштів у сім’ї Лабів.

Чи стали сумні події пов’язані з обранням Лаби-молодшого керівником АРР Закарпатської області однією з вагомих причин вигнання О.Петрова з посади голови Закарпатської обласної ради, безперечно, що так. Оскільки, навіть залякані громадські активісти, почали говорити, що конкурс проведено не прозоро та під тиском – «Після місцевих виборів, на першій ознайомчій зустрічі з Наглядовою радою агенції 24 грудня він (О.Петров) натякнув, що бачить свого колегу по фракції в раді Михайла Лабу наступним директором. Така відверта форма заяви обурила присутніх членів, однак не змусила Олексія Петрова відмовитись від своєї позиції, лише змінити тактику. http://www.mukachevo.net/ua/news/view/2431898 .

96 ЩО СПІЛЬНОГО У НАРДЕПА ВІД «СЛУГ» МИХАЙЛА ЛАБИ ТА ОРГАНІЗОВАНОЇ ВПЛИВОВОЇ ГРУПИ, ЯКА ДОПОМОГЛА ПРОВАЛИТИ РЕЙТИНГ ВЛАДИ У ЗАКАРПАТТІ?

Такий вигляд як зліва має людина яку «кинули», такий вигляд як справа має людина, яка «кинула»

Ось такий «дволикий Лабус» «розводить» Банкову, як  у дитячому садочку, підлизуючись до перших осіб у державному апараті, випрошує державні кошти для підняття рейтингу Балог. Але, здається, на Банковій почали розбиратися, з публікації новопризначеного голови Закарпатської ОДА Віктора Микити: «Після прийняття держбюджету нам довели об’єм фінансування на ініціативи, що можуть втілюватися за кошти Державного фонду регіонального розвитку у 2022 році, на суму 199 млн. грн.. при попередньому плановому розрахунку в 400 млн. грн. Тобто об’єм фінансування з об’єктивних причин зменшено майже вдвічі», напевно Лаба і був об’єктивною причиною зменшення фінансування вдвічі.

Довірена особа Банкової, депутат Микола Тищенко у зв’язку з відсутністю в Закарпатті місцевих представників змушений користуватися послугами Михайла Лаби. Хоча у «Слуг» була можливість позбавити мандата депутата Верховної Ради Віктора Балогу який, як ходять розмови, завжди на виборах організував фальсифікацію результатів на свою користь у виборчому окрузі №69, але Балога як член угрупування у ВР «За майбах» «порішав», як завжди, як «фаховий торгаш за неправомірну вигоду» з банковою через продюсера  Коломийського.

Тобто, замість того, щоб законно позбавити Балогу мандата і передати його фактичному переможцю від «Слуг» Едгару Токарю на 69-му окрузі Банкова залишає мандат Балозі, який сьогодні успішно після публічних «целовашек і обнімашек» «кидає» Миколу Тищенка, який є емісаром в Закарпатті Єрмака і звільняє голову Закарпатської облради від «Слуг» Петрова і посадила у крісло замість нього кума свого рідного брата Івана представника «Рідного Закарпаття»  Володимира Чубірка.

97 ЩО СПІЛЬНОГО У НАРДЕПА ВІД «СЛУГ» МИХАЙЛА ЛАБИ ТА ОРГАНІЗОВАНОЇ ВПЛИВОВОЇ ГРУПИ, ЯКА ДОПОМОГЛА ПРОВАЛИТИ РЕЙТИНГ ВЛАДИ У ЗАКАРПАТТІ?

«Слуга» ЛАБА разом з мушкетерами з «Рідного Закарпаття» святкують звільнення голови Закарпатської облради від «Слуг» О.Петрова та обрання на цю посаду «Рідного» В. Чубірка. Для святкування успішної операції по «опущенню» рейтингу влади у бідному Закарпатті у якості міцного напою гоп-компанія обрала «рідний закарпатський коньяк». 

Михайло Лаба під час звільнення Петрова, як представника Банкової та «Слуг», ніде не прийняв участі для недопущення цього жорсткого антивладного перевороту в Закарпатті організованого Балогами, Ланями, Петьовками та іншими відомими особами. А з часом виявилося, що Лаба М. та Чубірко В. дуже добре розуміються в таблиці ділення коштів Закарпатського обласного бюджету де є чудовий механізм їх «дерибану» через «Агенцію регіонального розвитку Закарпатської області», де керує син депутата Верховної Ради Михайла Лаби – Лаба Михайло, депутат Закарпатської облради від «Слуг». От такий собі зовсім «випадковий  та некорупційний» збіг обставин відбувається в Закарпатті.

98 ЩО СПІЛЬНОГО У НАРДЕПА ВІД «СЛУГ» МИХАЙЛА ЛАБИ ТА ОРГАНІЗОВАНОЇ ВПЛИВОВОЇ ГРУПИ, ЯКА ДОПОМОГЛА ПРОВАЛИТИ РЕЙТИНГ ВЛАДИ У ЗАКАРПАТТІ?

Голова Закарпатської облради В.Чубірко та Народний депутат М.Лаба

 Але про «подвиги по освоєнню бюджетних коштів» та інші «досягнення» сімейного підряду Михайла Лаби в Закарпатті вже в наступних матеріалах…

pero.org.ua

Автор: sxemycom
Мої відео