“Про сутність "волонтерської" діяльності Михайла Маймана (Помогайбо)” - інтервю з бізнесменом Єгором Левченко

“Про сутність "волонтерської" діяльності Михайла Маймана (Помогайбо)” - інтервю з бізнесменом Єгором Левченко
56269 ПЕРЕГЛЯДІВ

Михайло Веніамінович Майман (позивний «Моня»), він же Михайло Помогайбо: за згадками у ЗМІ, як “герой” журналістських розслідувань та кримінальної хроніки - давно (роками)  займає лідируючі позиції; особливо помітним, це “лідерство”, є в останні декілька місяців. А зумовлено це, перш за все біографією (діяльністю),  яка вкрита, мало не суцільними “темними плямами”, пов'язаними з грабежами, шахрайством та наркотиками; відповідно: його фігуруванням у цілому ряді кримінальних справ.

Героїчна боротьба українського народу у війні з російським окупантом, для відомого своїми скандальними витівками "патріота",  “професійного ветерана" зі стажем Михайла Моні-Маймана - відкрила широкий спектр можливостей!.. Можливостей: які оголили істинну його сутність; і реалізацію яких, з перших днів війни - взявся активно втілювати в життя. Розкрадати гуманітарну допомогу, обманювати наївних українців та бажаючих допомогти Україні іноземців, банально “кидати” на гроші довірливих благодійників і т. д. Тобто: прикриваючись добрими цілями, банально грабувати всіх на своєму шляху!

Саме реалізацією цих (і не тільки) можливостей, Михайло Помогайбо (Майман) активно займається на протязі всього часу скільки вже триває війна.

І саме ці його діяння: прямолінійно, без цензури - ">розкрив бізнесмен Єгор Левченко в інтерв'ю одеському блогеру Стасу Домбровському. Особливу увагу, Левченко Єгор приділив конфлікту з Михайлом Майманом-Помогайбо, розповівши докладно про його суть.

Зокрема, бізнесмен Левченко стверджує, що Майман-Побогайбо "вкрав гроші, які призначалися в перші дні війни для блага України", і назвав його людиною, яка "поза межами моралі та закону".

"Замість того, щоб спрямувати ці гроші на добрі цілі - вона їх розпилює, прожирає і витрачає на повій", - заявив Левченко.

У розмові зі Стасом Домбровським Єгор Левченко також розповів про оборонну структуру, яку нібито очолював Помогайбо.

"Він ніякий не командир батальйону Архангела Михайла. Це створено було формування в Києві, яке в останню чергу мало їхати воювати... Воно потім розсипалося, на мою думку, всі кудись розсмокталися", - наголосив Левченко Єгор.

Доволі резонансною інформацією, яка прозвучала від бізнесмена являється можлива причетність Михайла Маймана до рейдерства майна, нерухомості вдови київського бізнесмена на ім'я Інна. А саме, мова про будинок, який “Моня” побіг відбирати у слабкої самотньої жінки, коли та була фактично безпорадною.

“І Моня як падальник побіг відбирати у слабкої самотньої жінки будинок. Знайшов колишню дружину (померлого), з якою вони розійшлися 10 років як, підробив документи, користуючись своїми покровителями”, - розповів бізнесмен.

Крім того, Єгор Левченко наголосив:  “Відео є, як Моня виганяв жінку на вулицю... Ми зараз вставляємо йому палиці в колеса з приводу віджимання будинку. Найняли купу хороших юристів, залучили громадськість.Був суд, де має бути прийняте одне з незаконних рішень, але суддя, побачивши громадськість, юристів, людей, почала перевзуватись".

Повне інтерв'ю з Єгором Левченко - дивіться на ютуб каналі Стаса Домбровського:

Автор: sxemycom
Мої відео