Колишньому працівнику Маріупольського СІЗО, який збував канабіс ув’язненим, загрожує до 10 років за ґратами (ФОТО) — sxemy.com

25

Донецькою обласною прокуратурою до суду направлено обвинувальний акт стосовно 31-річного колишнього працівника Маріупольського слідчого ізолятора, який збував ув’язненим особливо-небезпечний наркотичний засіб – канабіс (ч. 2 ст. 307 КК України).

    Досудовим розслідуванням встановлено, що з серпня 2020 року старший по корпусу відділу режиму та охорони ДУ Маріупольського СІЗО збував ув’язненим особливо-небезпечний наркотичний засіб – канабіс. Задля маскування своєї протиправної діяльності наркоділок поміщав згортки з наркотичним засобом у пачки з-під цигарок. Наразі досудове розслідування завершено.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.

Comments are closed.