Олег Петренко: згурівчани проти кривавого міліціонера

Олег Петренко: згурівчани проти кривавого міліціонера
162311 ПЕРЕГЛЯДІВ

7 квітня згурівські активісти Євромайдану зібралися біля приміщення райвідділку міліції для того, щоб висловити протест стосовно призначення нового керівника правоохоронців району. Головне управління МВС Київської області на посаду начальника районного відділку міліції вирішило призначити підполковника Олега Петренка, який до цього був керівником у Баришівському районі.

Таке призначення обурило людей, оскільки відомо, що Петренко не є згурівчанином, не знає проблематики району та керував міліцією в Баришівці за кривавого режиму Януковича. Відомо також, що підполковник міліції був звільнений з посади начальника РВ ГУ МВС Баришівського району лише 24 березня після того, як невдоволення його роботою висловив новопризначений голова районної ради Микола Семеняка.

Під час акції біля райвідділку в Згурівці до людей вийшов сам Петренко, який в цей день приїхав до селища. Олег Григорович вислухав вимоги активістів, подякував присутнім за конструктивність та ввічливість та пообіцяв відмовитися від запропонованої посади.

Громадська організація Згурівщини «Народна Рада» вже підготувала лист на в.о. міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова з вимогою переглянути питання щодо призначення Петренка О.Г на посаду начальника Згурівського РВ ГУ МВС, але зважаючи на знайдене порозуміння із самим підполковником міліції, погодилася відкликати лист.

Понад те, «Народна рада» звернеться до Авакова та головного управління МВС в Київській області з проханням врахувати думку громади при призначенні головного міліціонера Згурівського району.

Нагадуємо, що попередній начальник згурівської міліції – Сергій Ткаченко поспішно залишив селище після повалення режиму Януковича. Відомо, що громадянин Ткаченко погрожував людям та закликав їхати 18 лютого на зачистку Майдану в Києві, аби стати жертвами силовиків.

21 лютого на екстренній сесії Згурівської районної ради Ткаченко відмовився визнавати свої слова образи відносно згурівчан, які утримували згурівських правоохоронців від поїздки на Київ. Крім того, на вимогу громади Ткаченко відмовився написати рапорт про відставку, зазначивши, що люди його не призначали, тому не їм його й знімати з посади.

По материалам:  z-pravda.com.ua

 

Автор: sxemycom
Мої відео