Помпель Мирон Йосипович – що відомо про кандидата на посаду Голови Середнянської селищної громади Ужгородщини

Помпель Мирон Йосипович – що відомо про кандидата на посаду Голови Середнянської селищної громади Ужгородщини
31983 ПЕРЕГЛЯДІВ

Мирон Помпель являється депутатом Закарпатської обласної ради. Займається підприємницькою діяльністю, а також обирався депутатом Ужгородської районної ради шостого скликання.

На виборах місцевих депутатів сільських, селищних, міських рад територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів, що відбудуться 25 жовтня 2020 року Помпель Мирон Йосипович має на меті стати Головою Середнянської селищної громади.

Площа цієї об'єднаної територіальної громади: 220.1 км/кв, а чисельність населення громади: 14363. Населені пункти що входять до Середнянської селищної громади село Андріївка, село Анталовцісело Верхня Солотвинасело Вовковесело Гайдошсело Дубрівкасело Ірлявасело Киблярисело Лінцісело Ляхівцісело Пацканьовоселища міського типу Середнєсело Худльовосело Чабанівкасело Чертеж.

Середнянська селищна громада – це однин із наймальовничіших куточків Закарпаття. Середнянська ОТГ – центр Громади село Середнє.

Помпель Мирон Йосипович народився 19 січня 1972 року в селі Анталовці, Ужгородського району на Закарпатті, закінчив професійне училище, лісотехнічний технікум. Вищу освіту здобув у Львівському національному університеті лісового господарства за спеціальністю «технологія деревообробки».

Мирон Помпель одним із перших на Закарпатті започаткував власну справу у сфері лісівництва і лісозаготівлі. А також, Мирон Йосипович ніколи не забуває про майбутнє для наших дітей, а тому особливу увагу приділяє відновленню лісу. Він не одноразово брав участь в акціях по висадженню саджанців дерев.

«Я вже посадив не одне дерево і вважаю що треба наші Карпати озеленяти якомога більше. Садити дерева – це гарна справа! Робити гарну і благородну справу» – завжди приємно, - резюмував Мирон Йосипович в одній із акцій по відновленню лісів Карпат.

Ім’я Мирона Помпеля лунає не тільки по Закарпатті, а й по цілій Україні, адже він є справжнім патріотом свого краю, своєї держави. Так, Мирон Попмель ніколи не забуває тішити малечу, він є ініціатором і меценатом свят для дітей, що відбуваються на Закарпатті.

Також всі добре знають хто був головним ініціатором та меценатом відновлення школи у рідному селі Мирона Помпеля  Анталовці. Саме Мирон Йосипович подбав щоб діти мали змогу навчатись у найкращих умовах.

Понад 38 шкільних портфелів, наповнених канцтоварами закупив депутат Закарпатської обласної ради Мирон Помпель.

Мирон Помпель протягом багатьох років допомагає освіті та спорту Ужгородщини, він завжди в перших рядах меценатів та активістів по розбудові та відновленню спортивної інфраструктури регіону. 

Благодійні справи Морона Йосиповича Помпеля говорять краще ніж будь-які слова: це і місток через річку у с. Циганівці, ворота до храму і до цвинтаря, упорядкування території біля річки, забезпечення твердим паливом малозабезпечених сімей, меценатство у спорт, особливо у футбол… Цей список можна ще довго продовжувати, але місцеві мешканці все й самі прекрасно знають. То ж, звісно, очоливши Середнянську селищну громаду Мирон Помпель зробить ще чимало добрих справ для народу.

wikibaza.com

Автор: sxemycom
Мої відео