На Київщині адвокат підробив документи заради отримання спадку

На Київщині адвокат підробив документи заради отримання спадку
128330 ПЕРЕГЛЯДІВ

Мабуть, в Україні можна фіксувати новий рекорд з подачі позовів однією людиною.

Пенсіонерка з Києва, подала біля 40 позовів проти своєї невістки та 4 своїх онуків  (3 з яких неповнолітні) з тим, аби забрати спадкове майно, що залишив по собі її померлий син. Новина могла би стати банальною, якби не одне але. До таких активних судових дій пенсіонерку змусив ще один її син – адвокат Ради адвокатів Київської області Денисенко Борис. Задля отримання бажаного майна, яке б йому ніколи не перепало адвокат вдався до крайніх дій, які не лише не корелюються з правилами адвокатської етики, а ще є злочинами у розумінні Кримінального кодексу України.

Так, намагаючись заволодіти майном якнайшвидше, адвокат підробив  підпис від імені батька- лежачого інваліда на заповіті, бо будинок, у якому проживає невістка  із дітьми було придбано саме на ім,я батька померлого чоловіка.  Управління нотаріату проводить на даний час перевірку цього факту. А з метою збільшити частку у спадковому майні адвокат ще й ініціював одруження свого батька - лежачого інваліда. Таким чином, Голосіївським РАЦС було підроблено  підпис  у кризі реєстрації актів цивільного стану, від імені лежачого інваліда і фактично недієздатна особа, одружилась та «була присутня» на церемонії одруження. На даний час по цьому факту Генеральна прокуратура проводить відповідну перевірку.

Намагаючись захистити своїх дітей та майно, яке було фактично придбане померлим чоловіком та частину бізнесу мати 4 дітей отримує погрози від адвоката та своєї свекрухи. Так,  05.01.2022 року в будинок де вона проживає з маленькими дітьми, вривалися люди, переодягнені у поліцейську форму. За словами багатодітної матері облич своїх не показували, імен не називали, обставин справи та номери телефонів не знали. В бік матері лунали погрози та крики про виселення її та  всіх, хто проживає в будинку та погрози конфіскувати спадок.  «Я їм не відкрила – вони б мене вбили!» - сказала журналістам жінка.

І в зв’язку з вищевикладеним хотілося б  почути коментарі правоохоронних органів, слідчих Голосіївської поліції м. Києва, що розглядають відповідну скаргу та реакцію Ради адвокатів Київської області, що видала відповідне посвідчення адвокату, який заради отримання майна, що йому не належить вдався до криміналу. Доречними були б і коментарі слідчих Генеральної прокуратури, які перевіряють скаргу; правління нотаріату, яке перевіряє підробку заповіту.

Автор: sxemycom
Мої відео